Black Daimond & Bamboo Charcoal Soap

Black Daimond ose Sapuni me Ekstraktet e Qymyrit te Drurit te Bambuse
Pastron lekuren tuaj nga toksinat, papastertite si dhe substanca te tjera te demshme
Vepron ne menyre natyrale per largimin e qelizave te vdekura te lekures
Ekstraktet e Qymyrit te Drurit te Bambuse jane nje trajtim natyral dhe efektiv kunder Akneve
Sapuni me Qymyrin e Bambuse vepron deri ne thellesi te poreve te qeseve te syve (posht syve) duke pastruar ne menyren e duhur papastertite, si rezultat ju do te keni nje fytyre qe duket me e re.
Trajton Ekzemen, Psoriasis dhe lekuren e plasaritur dhe te thare
Nuk eshte vetem Antibakterial por edhe antiviral dha antimikrobal
Kur perdoret ne dush ose vaske, krijon nje efekt relaksues pranvere