Silver Soap & Sapuni Rigjalerues me Glutathione

Silver Soap ose Sapuni Rigjalerues me Glutathione
Pastron lekuren tuaj nga toksinat, papastertite si dhe substanca te tjera te demshme
Vepron ne menyre natyrale per largimin e qelizave te vdekura te lekures
Ju jep nje pamje rinore
Ndihmon per nje lekure te shendetshme dhe shkelqyese
Permbajtja natyrale do te thot qe nuk ka efekte anesore, Sapuni ka ardhur ne jete pas nje procesi te gjat testimesh ne menyre qe perdoruesit te kene efektet te deshirueshme me lehtesi
Sapuni Rigjalerues me Glutathione eshte nje zbardhues i bute dhe efektiv, i cili kombinon efektet e agjenteve oksidues per te pasur nje lekure rinore te bute dhe te bukur.
Nuk eshte vetem Antibakterial por edhe antiviral dha antimikrobal
Kur perdoret ne dush ose vaske, krijon nje efekt relaksues pranvere