Horse shampo me ekstrakte Ginsengu

Formule Ekskluzive, Përmban përbërësit me te mirë, sidomos proteina gruri, ekstrakt ginsengu dhe d-Panthenol.
Pastron dhe permison rrenjet e flokeve si dhe skalpin e kokes. Stimulon rritjen e flokeve dhe pengone renien.
Kunder zbokthit dhe irritimit te lekures.
Aplikoni në mënyrë të barabartë mbi flokun tërësisht te lagur. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve, për burrat dhe gratë.