Shampo e Fares se Zeze

Shampo Phenomenal me ekstrakte nga Vaji i
Fares se Zeze Arabe (Black Cumin)
Ushqen, Zbut dhe Forcon Floket
Për të gjitha llojet e flokëve

Trajtim Special per Floket dhe Skalpin
Kujdes Intensiv nga Produkte Natyrale

Sasia: 400 ml
Kjo shampo eshte formuluar ne menyren speciale nga esenca e fares se zeze per te gjitha llojet e flokeve.Ajo i ben floket te bukur,te bute dhe te fresket,me te trashe dhe me me shume volum.
Shampo esenciale e fares se zeze parandolon humbjen e flokeve,ruan tonet e kokes dhe forcon rrenjet e flokeve,stimulon rritjen e tyre.Rikthen shkelqimin flokeve.