Kremi Fytyre me Kolagjen dhe Vitamine E

Kremi Fytyre me Kolagjen dhe Vitamine E: Permban nje mix perberesish, te cilet luftojne plakjen e lekures e hidratojne ate, duke e transformuar lekuren e lodhur dhe me rrudha ne nje lekure te re.

Kremi i jep butesi dhe hidratim lekures duke e mbrojtur nga plakja dhe duke e bere ate shkelqyese dhe me te re.
Hidratimi qe i jep kremi lekuresa lufton procesin e plakjes ne te gjitha frontet duke stimuluar prodhimin e kolagjenit dhe duke iu dhene qelizave energji e cila zhduk shfaqen e rudhave dhe lufton radikalet e lira.

Perdorimi: Masazhoni ne forme rrethore me majat e gishtave zonen e fytyres, qafes, poshte syve si dhe ballin.