Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakt Kamomili per Flok te Yndyrshem

Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakt Kamomili per Flok te Yndyrshem
Performanca e nje shampo per te patur pastrim shkelqim dhe butesi vjen si pasoj e shteses se ekstraktit te kamomilit,
i cili ruan nje shkelqim natyral si ne femijerine tuaj. Keshillohet te perdoret rregullisht
Kjo shampo normalizon PH

Permban Pro-Vitaminen B5 e cila deperton ne thellesine e flokut duke e forcuar ate dhe duke e bere me te shendetshem dhe shkelqyes

Kreatina mbron dhe forcon flokun
Elementet kryesore te kesaj shampoje jane: Pro-Vitamina B5, Kreatina, Ekstrakte Kamomili

Per te pasur me shume eficence ne flokun tuaj keshillohet perdorimi i kondicionerit orchid pasi ky kombinim i rrit cilesin flokut edhe e ben me te lehte stilimin e tyre
Sasia 500 ml

Perdorimi:
Masazhoni me shampo flokun e lagur