Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte te Vajit te Ullirit per Flok me Kacurela

Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte te Vajit te Ullirit per Flok me Kacurela

Ekstrakti i Vajit te Ullirit eshte Kujdesi intensiv per Rigjallerimin e flokeve dhe rikthimin e elasticitetit
Keshillohet te perdoret rregullisht
Kjo shampo normalizon PH
Permban Pro-Vitaminen B5 e cila deperton ne thellesine e flokut duke e forcuar ate dhe duke e bere me te shendetshem dhe shkelqyes

Kreatina mbron dhe forcon flokun

Elementet kryesore te kesaj shampoje jane: Pro-Vitamina B5, Kreatina, Ekstrakte nga Vaji i Ullirit
Per te pasur me shume eficence ne flokun tuaj keshillohet perdorimi i kondicionerit orchid pasi ky kombinim i rrit cilesin flokut edhe e ben me te lehte stilimin e tyre

Sasia 500 ml

Perdorimi:
Masazhoni me shampo flokun e lagur