Shampo me ekstrakte Xhinxheriti

Shampoja me ekstratet e xhinxherit parandalon rënien e flokëve dhe zbokthin tek flokët tuaj. Ajo përmban esenca bimore, minerale dhe njëformulë natyrale për largimin e zbokthit. Ky produkt vret në mënyrë efektive bakteret, pastron në thellësi skalpin e kokës dhe parandalon kruarjen. Mban pastër kokën dhe ndihmon në rritjen e shëndetshme të flokëve.

Xhinxheri:është i dobishëm për kujdesin ndaj flokëve. Përdorimi i tij është i dobishëm kundër zbokthit.
Përdorimi: Aplikoni një masë shampoje tek flokët tuaja të lagura dhe shkumojini. Shpëlajini dhe thajini me peshqir.

Përbërësit: Ujë, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Dimethicone, Acid Citrik, Sodium PCA, Panthenol, Methylisothiazolinone, Polyquaternium-10, ekstrakte të kamomilit, Klorid Sodiumi, parfum, ekstrakt xhinxheri.