Sapuni me Ekstraktin e Kafese

Sapuni me Ekstraktin e Kafese dhe Glicerine
Pastron lekuren tuaj nga toksinat, papastertite si dhe substanca te tjera te demshme
Vepron ne menyre natyrale per largimin e qelizave te vdekura te lekures
Permban antioksidant, Kafeja permban element natyrale, te cilet luftojne plakjen
I shkelqyer per Lekuren Sensitive
Redukton fryrjet dhe rrathet e erret ne qeset e syve pra posht syve si dhe permban veti antiinflamatore
Studimet e fundit tregojne se ekstraktet e kafese forcojne lekuren tuaj si dhe reduktojne celulutin
Redukton pucrat e vogla, shenjat nga Aknet dhe poret
Nuk eshte vetem Antibakterial por edhe antiviral dha antimikrobal
Kur perdoret ne dush ose vaske, krijon nje efekt relaksues pranvere