Aloe Vera Xhel 99%

Aloe Vera Xhel nga Produkte Natyrale
Me permbajtje 99% bimore nga xheli i Bimes Aloe

Rigjenerues shume i mire dhe efikas per lekuren e demtuar nga dielli
Redukton yndyren dhe acnet ne fytyre dhe trup
Hidratues i shkelqyer per lekuren e fytyres dhe trupit
Qetëson dhe lehteson agravimet e lekures
Perdoret per te Mirmbajtur dhe kujdesur per lekuren e trupit dhe fytyres.