Shampo me ekstrakte te Bishtit te Kalit

Formula speciale në shampon me ekstrakte të bishtit të kalit parandalon rënien e flokëve dhe zbokthin.
Ajo është e pasur me përbërës bimorë. Mirëmban flokët, i jep volum dhe shkëlqim dhe përmirëson shëndetin e tyre. Kjo shampo është ideale për flokë të dëmtuar dhe të lyer.


Bishti i kalit: ndihmon çdo lloj floku duke i bërë të shëndetshëm dhe të shkëlqyeshëm. Rritja e shpejtë e flokëve pasurohet nga aminoacide thelbësore në mënyrë për ta transformuar flokun e zakonshëm në flokë të shkëlyeshme.

Përdorimi:

Aplikoni një masë shampoje tek flokët tuaja të lagura dhe shkumojini. Shpëlajini dhe thajini me peshqir.Përbërësit: Ujë, cocamidopropyl betaine, Sodium Laureth Sulfate, disodium Laureth Sulfosuccinate, dimethicone, Acid Citrik, Sodium PCA, Panthenol, Methylisothiazolinone, Polyquaternium-10, ekstrakte të kamomilit, klorid sodiumi, parfum, ekstrakte të bishti të kalit.