Krem me Aloe Vera per duart dhe trupin

SKU: PROD-16490
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
KREM ME ALOE VERA PER DUART DHE TRUPIN NJE KOMBINIM I KOLAGJENIT ME ALOE VERA PER LEKUREN E THATE DHE TE ASHPER,E HIDRATON DHE E ZBUT LEKUREN QE TE DUKET E RE DHE E BUKUR ...
Disponueshmëria:

0 në magazinë

800 L

Përshkrim

KREM ME ALOE VERA PER DUART DHE TRUPIN NJE KOMBINIM I KOLAGJENIT ME ALOE VERA PER LEKUREN E THATE DHE TE ASHPER,E HIDRATON DHE E ZBUT LEKUREN QE TE DUKET E RE DHE E BUKUR

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5