Profesionale

Uje Trendafili - Damascus Rose Water 100ml

0nga 5
(0)
 • Uje Trendafili - Damascus Rose Water Uji i Trendafilit eshte shume i  dobishem dhe i kendshem ne perkujdesjen per lekuren.  E mban lekuren e fytyres dhe te trupit tuaj te shendetshem, te h...
Disponueshmëria:

100Në Stok

800 L Shto në shportë

Lepares Scalp & Hair Repair Shampo

0nga 5
(0)
 • LEPARES Shampo Argani për kujdesin e Skalpit dhe riparimin e flokëve te demtuar Multivitamina (biotina, A, E, F) dhe keratina në përmbajtjen e saj riparojnë flokët e d&e...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,200 L Shto në shportë

LEPARES Mix Vaj per Riparimin e Flokeve dhe Trajtimin e Skalpit

0nga 5
(0)
 • Mix Vaj per Riparimin e Flokeve dhe Trajtimin e Skalpit Per te gjitha llojet e flokeve Jepini fund flokëve të thatë, të pajetë dhe të derdhur me vajin e kujdesit të...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,500 L Shto në shportë

LEPARES Tonik kundër rënjes së flokëve

0nga 5
(0)
 • TONIK KUNDËR RËNJES SË FLOKËVE Tonik i përzier me rozmarinë dhe kafeinë Falë ekstraktit të rozmarinës dhe kafeinës që përmban, kujdes...
Disponueshmëria:

25Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Kremi Profesional Ushqyes per Floket

0nga 5
(0)
 • Kremi Profesional Ushqyes per Floket me ekstrakte te Proteinave nga Produkte NatyraleKremi Profesional Nitro Canada i pasur me ekstraktet e Proteinave, eshte nje Ushqyes dhe Hidratues shume i mire i f...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Kremi Profesional me Collagen për Flokët Kacurrela

0nga 5
(0)
 • Kremi Profesional me Collagen për Flokët Kacurrela nga Produkte NatyraleKremi Profesional Nitro Canada i pasur me ekstraktet e Collagenit për flokët Kacurrela, Forcon Floket, mbron...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Kremi Profesional Kundër Rënies së Flokëve

0nga 5
(0)
 • Kremi Profesional Kundër Rënies së Flokëve me ekstrakte të Arrës së Kokosit nga Produkte NatyraleKremi Profesional Nitro Canada i pasur me ekstraktet e Arrës s&...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Kremi Profesional per Floket e Dëmtuar

0nga 5
(0)
 • Kremi Profesional per Floket e Dëmtuar me Vaj Argani dhe Collagen nga Produkte NatyraleKremi Profesional Nitro Canada i pasur me ekstraktet e Arganit dhe Vitamines E, Hidraton Floket e thate, i j...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Hena per Flok Normal

0nga 5
(0)
 • Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Hena per Flok Normal Shampo me nje performance te larte per nje pastrim te mire te flokeve. Kujdes intensiv me ingrendient, te cilet rigjallerojne flokun e demtuar...
Disponueshmëria:

250Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Kondicioner Orchid me Proteine Mendafshi dhe Ekstrakte Kamomili

0nga 5
(0)
 • Kondicioner Orchid Keratine me Proteine Mendafshi dhe Ekstrakte Kamomili Jepini flokut tuaj volumin dhe hidratimin optimal sidomos ne pjeset ku floku ka nevoje per hidratim, ne menyre qe floku juaj t...
Disponueshmëria:

250Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Mie Proffesional Hair Care Kit

0nga 5
(0)
 • Serum - Derma Roller - Shampo   1- Derma Roller 2- Serum Mie Tropical Hair Care 50ml Man Falë komplekseve dhe ekstrakteve bimore që përmban, rrit qëndrueshmërinë...
Disponueshmëria:

100Në Stok

5,000 L Shto në shportë

Shampo kunder Ekzemes Mie Eczemex 300ml

0nga 5
(0)
 • Shampo Mie Eczemex 300ml Shampo Mie Eczemex është krijuar posaçërisht për të lehtësuar kruajtjen dhe koren e lëkurës me ekzemë. Me formulën e...
Disponueshmëria:

500Në Stok

2,000 L Shto në shportë

Mie Tropical Serum per Floket

0nga 5
(0)
 • Serum Mie Tropical Hair Care 50ml Man Falë komplekseve dhe ekstrakteve bimore që përmban, rrit qëndrueshmërinë e lëkurës së kokës. Redukton mikro-zh...
Disponueshmëria:

100Në Stok

3,500 L Shto në shportë

Shampo Mie Procapil 300ml

0nga 5
(0)
 • Shampo Mie Procapil 300ml Shampo Mie Procapil është një kombinim i Apigeninës, Acidit Oleanolik dhe Matricës së vitaminës Biotinoyl Tripeptide-1, e marrë nga g...
Disponueshmëria:

100Në Stok

2,000 L Shto në shportë

Mie Eczemex Krem per Ekzema 150ml

0nga 5
(0)
 • Krem Mie Eczemex 150ml Kremi për Kujdesin dhe Riparimin e Lëkurës Mie Eczemex është krijuar posaçërisht për të lehtësuar kruajtjen dhe koren e l&eu...
Disponueshmëria:

100Në Stok

2,000 L Shto në shportë

Serumi Mie Rigjenerues AHA 30ml

0nga 5
(0)
 • Serumi Mie Rigjenerues AHA 30ml Serumi Mie Rigjenerues AHA siguron heqjen e qelizave të vdekura të lëkurës dhe rigjenerimin e lëkurës. I jep lëkurës një ...
Disponueshmëria:

50Në Stok

2,500 L Shto në shportë

Serum Mie me Vitamin C

0nga 5
(0)
 • Serum Mie Vitamin C 30ml Serumi Mie Vitamin C, me përmbajtjen e tij të vitaminës C dhe acidit hialuronik, barazon tonin e lëkurës dhe siguron një pamje të ndritshme...
Disponueshmëria:

100Në Stok

2,500 L Shto në shportë

Serumi Mie Kundër Njollave

0nga 5
(0)
 • Serumi Mie Kundër Njollave Serumi Mie Kundër Njollave ndihmon në reduktimin e parregullsive të ngjyrave dhe zbardhjen e njollave të lëkurës, linjave të holla d...
Disponueshmëria:

100Në Stok

2,500 L Shto në shportë

Serum Mie për Aknet dhe Puçrrat

0nga 5
(0)
 • Serum Mie për Aknet dhe Puçrrat 30ml Serumi Mie për Aknet dhe Puçrrat mbështet lëkurën tuaj që të jetë më e ndritshme, më e shënde...
Disponueshmëria:

100Në Stok

2,500 L Shto në shportë

Kolagjen 90 Kapsula

0nga 5
(0)
 • PROCOLLAGEN   Emri i produktit: Pro Collagen 1500 mg    Prezantim i produktit: 1- Pro Collagen është projektuar shkencërisht për të mbështetur kolag...
Disponueshmëria:

50Në Stok

5,500 L Shto në shportë