Sapun

Sapun me Qumesht Gomarice

0nga 5
(0)
 • Sapuni special me qumeshtin e gomarices eshte i pasur me vitaminat A, B, B1, B2, C, E. Ndihmon ne largimin e rrudhave te fytyres, e ben lekuren e bute si dhe mban lageshtine natyrale ne lekuren tuaj....
Disponueshmëria:

500Në Stok

300 L Shto në shportë

Laser White Silver Soap & Sapuni Rigjalerues me Glutathione

0nga 5
(0)
 • Laser White Silver Soap & Sapuni Rigjalerues me Glutathione ose Sapuni Rigjalerues me Glutathione Pastron lekuren tuaj nga toksinat, papastertite si dhe substanca te tjera te demshme Vepron ne men...
Disponueshmëria:

0Në Stok

400 L Shto në shportë

Black Daimond & Bamboo Charcoal Soap

0nga 5
(0)
 • Black Daimond ose Sapuni me Ekstraktet e Qymyrit te Drurit te Bambuse Pastron lekuren tuaj nga toksinat, papastertite si dhe substanca te tjera te demshme Vepron ne menyre natyrale per largimin e qe...
Disponueshmëria:

0Në Stok

400 L Shto në shportë

Touch Me Sapun me Faren e Zeze dhe Ulli

0nga 5
(0)
 • Touch Me Sapun me Faren e Zeze dhe Ulli Sapun i butë, pastron në thellësi, ka kombinim të përbërësve natyror bimor, të ekstraktit të ullirit dhe farë...
Disponueshmëria:

0Në Stok

300 L Shto në shportë

Touch Me Sapun me Squfur

0nga 5
(0)
 • Touch Me Sapun me Squfur Formule efektive kundër infeksioneve bakteriale dhe zgjebes. Përdoret kundër puçrave me qelb dhe in-feksioneve të tjera të lëkurës,...
Disponueshmëria:

0Në Stok

300 L Shto në shportë

Sapun Anti Strie me ekstraktet e Kermillit

0nga 5
(0)
 • Sapuni i anti-strie ose tendosjeve nga Touch Me me ekstraktet nga jarget e kermillit, bazohet në reduktimin e shenjave dhe carjeve të lëkurës, të cilat vijnë si pasoje e ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

300 L Shto në shportë

Touch Me Sapun Anti Akne Kermill

0nga 5
(0)
 • Touch Me Sapun Anti Akne Kermill Një forcë unike për hidratimin e thellë të lëkurës. I jep fuqi rigjeneruese lëkurës dhe kapacitet për të p&eum...
Disponueshmëria:

0Në Stok

300 L Shto në shportë

Touch Me Sapun per Pikat e Zeza

0nga 5
(0)
 • Touch Me Sapuni kundër kunjave të zeza formulë speciale për problemet e lëkurës. Hidraton lëkurën me butësi, duke larguar kunjat e zeza, një ingredien...
Disponueshmëria:

0Në Stok

300 L Shto në shportë

Touch Me Sapun Anti Akne me Qumesht dhe Mjalet

0nga 5
(0)
 • Touch Me Sapun Anti Akne me Qumesht dhe Mjalet Sapuni kundër akneve me qumësht dhe mjalt natyral, është një kombinim i ekstrakteve natyrale ka efekte speciale për elemin...
Disponueshmëria:

0Në Stok

300 L Shto në shportë

Touch Me Sapun me Shege

0nga 5
(0)
 • Touch Me Sapun me Shege Një sapun unik, i cili i jep lëkurës tuaj përmisim, butësi dhe e ndihmon atë të rris funksionin e ushqimit të lëkurës. Ekstr...
Disponueshmëria:

0Në Stok

300 L Shto në shportë

Touch Me Sapun Kunder Njnollave te Erreta

0nga 5
(0)
 • Touch Me Sapun Kunder Njnollave te Erreta Ky sapun ndihmon në largimin e zonave të errëta dhe ç'ngjyrosjes së lëkurës. Ky sapun është i tejmbushur me m...
Disponueshmëria:

0Në Stok

300 L Shto në shportë

Touch Me Sapuni El-Baraka me farën e zezë

0nga 5
(0)
 • Touch Me Sapuni El-Baraka me farën e zezë Zbut lëkurën e trupit dhe të fytyrës. Rrit ëmbëlsinë e lëkurës së trupit dhe fytyrës. I re...
Disponueshmëria:

0Në Stok

300 L Shto në shportë

YC Sapuni me farën e zezë

0nga 5
(0)
 • Sapuni special me vajin e farës së zezë, është një kombinim i ekstrakteve herbale, të cilat kanë një efiçencë speciale në eleminimin e akn...
Disponueshmëria:

0Në Stok

300 L Shto në shportë

YC Sapun Gold Caviar me Kolagen

0nga 5
(0)
 • YC Sapun Gold Caviar me Kolagen Është riaprues i lëkurës dhe anti-rrudhë. Sapun special i pasuruar me pluhërin e artë dhe i përzier me ekstrakte herbale, t&eu...
Disponueshmëria:

0Në Stok

400 L Shto në shportë

Touch Me Sapun me Kaviar

0nga 5
(0)
 • Touch Me Sapun me Kaviar Sapuni me ekstraktin e Kaviar-it përmban një formulë speciale, e cila kombinohet me ekstrakte natyrale. Ka efekte speciale në eleminimin e akneve dhe pu&...
Disponueshmëria:

0Në Stok

400 L Shto në shportë

Sapun me Vaj Argani

0nga 5
(0)
 • Sapun me Vaj Argani Sapuni përmban vaj të pastër të bimës Argan nga Maroku i cili është një nga sekretet më të lashtë të bukurisë. Ky...
Disponueshmëria:

0Në Stok

300 L Shto në shportë

Dead Sea Mud Soap

0nga 5
(0)
 • Një sapun unik i perzier me baltë nga deti i vdekur, kombinimi i tij mbron lekuren tuaj nga bakteriet. Balta ndihmon per te pastruar dhe rinovuar lëkurën tuaj. PASTRON THELLESISHT LEKUREN TUAJ ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

300 L Shto në shportë

Sapun me kripera natyrale

0nga 5
(0)
 • Orchid Natural Medicated Salt Soap (Sapun Orkid me kripëra mjekësore) Për lëkurë normale Orchid Natural Medicated Salt Soap është i pasur me minerale, kripëra dhe sulfate të cilat përdor...
Disponueshmëria:

0Në Stok

500 L Shto në shportë

Sapun me balte natyrale

0nga 5
(0)
 • Natural Medicated Mud Soap (Sapun me baltë natyrale mjekësore) Për lëkurë të yndyrshme Natural Medicated Mud Soap është i pasur me minerale, kripëra dhe sulfate të cilat përdoren në re...
Disponueshmëria:

0Në Stok

500 L Shto në shportë

Touch Me Sapun Anti Akne (pucrave)

0nga 5
(0)
 • Touch Me Sapun Anti Akne (pucrave) Sapun me fare te zeze arabe, i cili sherben per eleminimin e pucrave te moshes dhe pikave te zeza. Sasia 135 gr...
Disponueshmëria:

0Në Stok

300 L Shto në shportë