Te ndryshme

Kapsulat me Vajin e Hudhrës

0nga 5
(0)
 • Kapsulat phenomenal me Vajin e hudhrës, 25 dobite: 1.   Forcon sistemin imunitar. 2.   Lufton diabetin e tipit 2. 3.   Është antibakterial. 4.&nbs...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Uje Trendafili - Damascus Rose Water 100ml

0nga 5
(0)
 • Uje Trendafili - Damascus Rose Water Uji i Trendafilit eshte shume i  dobishem dhe i kendshem ne perkujdesjen per lekuren.  E mban lekuren e fytyres dhe te trupit tuaj te shendetshem, te h...
Disponueshmëria:

100Në Stok

800 L Shto në shportë

Propolis Blete Phenomenal 70Gr

0nga 5
(0)
 • Propolis Phenomenal 70Gr 100% Natyral  Efekte qetesuese per traktin e frymarjes si dhe ndihmon ne eleminimin e eres se keqe te gojes.   Vlerat e Propolisit Për Shëndetin Antib...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,300 L Shto në shportë

Pekmez me Pastë Speciale për Fëmijë me Kakao, Qumësht Blete, Pekmez, Mjaltë dhe Vitamina

0nga 5
(0)
 • Pekmez me Pastë Speciale për Fëmijë Pastë me Kakao, Jelly Royal (Qumësht Blete), Pekmez, Mjaltë dhe Vitamina Një përzierje speciale bimore që p&e...
Disponueshmëria:

100Në Stok

800 L Shto në shportë

Pekmez Kharnubi (Çiçibanoz)

0nga 5
(0)
 •   Kharnub (Anglisht:Carob), i njohur si Ceratonia siliqua L., bën pjesë në listën e frutave më të vjetër. Ky frut ka emra të ndryshëm si kharnub, Ca...
Disponueshmëria:

100Në Stok

800 L Shto në shportë

Pastë Krem Lajthie per Femije me Qumesht Blete, mjaltë dhe vitamina

0nga 5
(0)
 • Pastë Krem Lajthie per Femije me Qumesht Blete, mjaltë dhe vitamina Njihuni me Pastën tonë Organike të formuluar posaçërisht për fëmijë! E bë...
Disponueshmëria:

100Në Stok

800 L Shto në shportë

Pekmez Rrushi

0nga 5
(0)
 • Për çfarë përdoret pekmezi apo ekstrakti i rrushit? Ekstrakt i rrushit ·Ekstrakti i rrushit është një ushqim mbrojtës për shëndetin. &middo...
Disponueshmëria:

100Në Stok

800 L Shto në shportë

Pekmezi i Fikut

0nga 5
(0)
 • Pekmezi apo ekstrakti i Fikut Fiku është një frut shumë i ushqyeshëm me vitamina dhe minerale të pafundme, është shtypur në të ftohtë, pra pulp&...
Disponueshmëria:

100Në Stok

800 L Shto në shportë

Pekmezi i Molles

0nga 5
(0)
 • Ekstrakti apo pekmezi i mollës  Pekmezi apo ekstrakti i mollës përftohet nga trashja e frutit të mollës në vakum si dhe nuk përmban asnjë trashës sht...
Disponueshmëria:

100Në Stok

800 L Shto në shportë

Pekmezi i Manit te Zi

0nga 5
(0)
 • Çfarë është ekstrakti apo pekmezi i manit të zi? Pekmezi i manit të zi përmban nivele të larta të vitaminës C, Përmban vitaminë A dhe be...
Disponueshmëria:

10Në Stok

800 L Shto në shportë

Pastë dhëmbësh - Dentifricio - me OLIVUM

0nga 5
(0)
 • Pastë dhëmbësh e butë me veprim natyral, me OLIVUM®. Pasta e dhëmbëve me OLIVUM®, me ekstraktet e gjetheve të ullirit, pastron butësisht, dezinfekton d...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Olife - Shpëlarës dhe Qetësues për Gojën

0nga 5
(0)
 • Shpëlarës goje me bazë OLIVUM®, pa alkool. Shpëlarës goje qetësues, pa alkool siguron higjienën e duhur orale, për përdorim të përditshë...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,800 L Shto në shportë

Kapsulat me Vaj te Kistit Indian

0nga 5
(0)
 • Kapsulat Xhelatinore Phenomenal me Vajin e Kistit Indian Ka perfitime te medha per grate ku dobite me te rendesishme jane per shtatzenine dhe trajtimin e problemeve te vezoreve policistike ...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Kolagjen 90 Kapsula

0nga 5
(0)
 • PROCOLLAGEN   Emri i produktit: Pro Collagen 1500 mg    Prezantim i produktit: 1- Pro Collagen është projektuar shkencërisht për të mbështetur kolag...
Disponueshmëria:

50Në Stok

5,500 L Shto në shportë

Kolagjen 60 Kapsula

0nga 5
(0)
 • PROCOLLAGEN   Emri i produktit: Pro Collagen 1500 mg    Prezantim i produktit: 1- Pro Collagen është projektuar shkencërisht për të mbështetur kolag...
Disponueshmëria:

50Në Stok

4,000 L Shto në shportë

Këna Natyrale

0nga 5
(0)
 • Kënaja përdoret për ngjyrosjen e flokëve, por a e dini se gjithashtu ka dobi për flokët tuaj? Disa nga dobitë e kënasë natyrale janë: - nxit rritjen...
Disponueshmëria:

500Në Stok

500 L Shto në shportë

Xhel dhe dyll për flokët

0nga 5
(0)
 • Xhel dhe dyll për flokët Ky xhel është një formulim i fuqishëm që ju lejon të modeloni flokët në formën që ju dëshironi.  Më...
Disponueshmëria:

300Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Xhel dhe dyll për flokët

0nga 5
(0)
 • Xhel dhe dyll për flokët Ky xhel është një formulim i fuqishëm që ju lejon të modeloni flokët në formën që ju dëshironi.  Më...
Disponueshmëria:

300Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Maskë për fytyrën me argjilë karboni aktiv

0nga 5
(0)
 • Maskë për fytyrën me argjilë karboni aktiv - Zbardhim i menjëhershëm i lëkurës, - Zvogëlon poret,  - Largon qelizat e vdekura të lëkur&eu...
Disponueshmëria:

300Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Maskë për fytyrën me argjilë të bardhë

0nga 5
(0)
 • Maskë për fytyrën me argjilë të bardhë Përmban:  -argjilë të bardhë, -ekstrakte qumështi dhe mjaltë. Ndihmon në: - Zbardhim i...
Disponueshmëria:

300Në Stok

1,000 L Shto në shportë