Organike

Hurmat Sukkeri Royal Gold Cilesia e Pare

0nga 5
(0)
 • Sukkeri Royal Gold është cilësia e parë dhe lloj hurme me origjinë nga Arabia Saudite.   Është një nga llojet më të njohura dhe ...
Disponueshmëria:

250në magazinë

1,500 L Shto në shportë

Hurmat Neptat Ali

0nga 5
(0)
 • Neptat Ali të Arabisë Saudite. Këto hurma janë të buta dhe të shijshme, dhe shpesh përshkruhen si me një shije karamel. Neptat Ali janë një burim...
Disponueshmëria:

125në magazinë

800 L Shto në shportë

Hurma Barni Al Mabroom 1Kg

0nga 5
(0)
 • Barni Al Mabroom është një lloj hurme që prodhohet në rajonet bregdetare të Arabisë Saudite. Ky lloj hurme është i butë dhe shijshëm, dhe sh...
Disponueshmëria:

125në magazinë

1,500 L Shto në shportë

Hurma Medjool e Jordanisë 1Kg

0nga 5
(0)
 • Hurma Medjool e Jordanisë është një lloj hurme gjysëm e thatë me tul mish të ëmbël dhe konsiderohet si Mbreti i të gjitha hurmave...
Disponueshmëria:

200në magazinë

1,800 L Shto në shportë

Hurma Sukkeri 3Kg

0nga 5
(0)
 • Sukkeri: Lloj i veçantë i hurmave arabe. Të pasura me fibra, vitamina dhe lëndë ushqyese.   Karakteristikë e tyre është ëmbëlsia, me gjith&...
Disponueshmëria:

250në magazinë

2,400 L Shto në shportë

Pluhuri i Kistit Indian PN

0nga 5
(0)
 • Pluhuri i Kistit Indian nga Produkte Natyrale Eshte nje bime mjekesore qe ka perfitime te medha per grate ku dobite me te rendesishme jane per shtatzenine dhe trajtimin e problemeve te vezoreve polic...
Disponueshmëria:

250në magazinë

600 L Shto në shportë

Shafrani - 1gr

0nga 5
(0)
 • Shafrani me emrin botanik Crocus sativus, merret nga bima e familjes Iridaceae, e cila ka një sezon të shkurtër lulëzimi, vetëm tre javë në vit. Pjesa shëruese...
Disponueshmëria:

200në magazinë

1,200 L Shto në shportë

Polyphosphorm

0nga 5
(0)
 • POLYPHOSPHORM Miks vitaminash bimore dhe suplement ushqimor per DIABETIN   Çfarë është Polyphosphorm?   Efekti i Polyphosphorm: ü Efekti i Polyphosphorm &eum...
Disponueshmëria:

350në magazinë

3,000 L Shto në shportë

PN Mjalt Organik nga Lulja e Farës së Zezë

0nga 5
(0)
 •     PN Black Seed Honey, Mjalt Organik nga Lulja e Farës së Zezë, është mjalt natyral dhe organik, ku aroma dhe shija e Farave të Zeza mund të zb...
Disponueshmëria:

500në magazinë

2,000 L Shto në shportë

Olife Ekstrakt i lëngshëm i Gjetheve të Ullirit dhe Luleve Calendula 1L

0nga 5
(0)
 • Ekstrakt i lëngshëm i Gjetheve të Ullirit dhe Luleve Calendula Olife është një antioksidues i fuqishëm që lufton radikalet e lira. Kryen aktivitet si ...
Disponueshmëria:

500në magazinë

3,700 L Shto në shportë

Immulti-C

0nga 5
(0)
 • Përfitoni duke Forcuar Sistemin tuaj imunitar me Immulti-C. ???? jashtëzakonisht i thjeshtë për t’u përdorur ???? Mund ta shtoni në ujë, lëng...
Disponueshmëria:

500në magazinë

2,000 L Shto në shportë

Shea Butter 50 gr

0nga 5
(0)
 • Shea Butter, Super ushqim për lëkurën tuaj Gjalpi Shea është një nga mrekullitë e natyrës, por ajo është një nga mrekullitë më të ...
Disponueshmëria:

500në magazinë

500 L Shto në shportë

Hurmat e Medinës, Ajwa 500 gr

0nga 5
(0)
 • Hurmat Ajwa: Hurmat e Medinës, Ajwa, dallojnë nga hurmat e tjera prej formës së tyre të rrumbullakët dhe ngjyrës së kuqe në të zezë. Shij...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,300 L Shto në shportë

Hurmat Sukkeri 1 Kg

0nga 5
(0)
 • Hurmat Sukkeri: Lloj i veçantë i hurmave arabe. Të pasura me fibra, vitamina dhe lëndë ushqyese.   Karakteristikë e tyre është ëmbëlsia, me...
Disponueshmëria:

500në magazinë

800 L Shto në shportë

Hurma Sukkeri 600 gr

0nga 5
(0)
 • Hurmat Sukkeri: Lloj i veçantë i hurmave arabe. Të pasura me fibra, vitamina dhe lëndë ushqyese.   Karakteristikë e tyre është ëmbëlsia, me...
Disponueshmëria:

500në magazinë

500 L 600 L Shto në shportë

Hurmat e Medinës, Safawi

0nga 5
(0)
 • Hurmat Safawi: Janë të ngjashme me hurmat Ajwa, afërsisht me të njëjtën ngjyrë në të zezë dhe të ngjashme në butësi.   Të...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,200 L Shto në shportë

Hurmat e Medinës, Amber

0nga 5
(0)
 • Hurmat Amber: Kanë efekt në përmirësimin dhe stimulimin e shërimit natyral të organizmit.   Ndihmojnë në përmirësimin e punës së ap...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,400 L 2,000 L Shto në shportë

Hurma Sugai

0nga 5
(0)
 • Sugai: Të famshme për ngjyrën e tyre në dy tone. Baza e tyre është e artë dhe pak e thatë, pjesa tjetër e trupit është kafe dhe e butë. &...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,500 L 2,000 L Shto në shportë

Hurma Medjool

0nga 5
(0)
 • Medjool: Burim i shkëlqyer i vitaminave B2, B3, B6, B9. Përmbajnë potassium në nivele të larta. Një përmbajtje e tillë është shumë e nevojshme...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,400 L 2,000 L Shto në shportë

Hurmat e Medinës, Ajwa

0nga 5
(0)
 • Hurmat Ajwa: Hurmat e Medinës, Ajwa, dallojnë nga hurmat e tjera prej formës së tyre të rrumbullakët dhe ngjyrës së kuqe në të zezë. Shija e sa...
Disponueshmëria:

500në magazinë

2,500 L Shto në shportë