Mjalt

Propolis Blete Phenomenal 70Gr

0nga 5
(0)
 • Propolis Phenomenal 70Gr 100% Natyral  Efekte qetesuese per traktin e frymarjes si dhe ndihmon ne eleminimin e eres se keqe te gojes.   Vlerat e Propolisit Për Shëndetin Antib...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,300 L Shto në shportë

DR. TAJ - PRO HONEY PLUS

0nga 5
(0)
 •   DR. TAJ PRO HONEY PLUS Shijoni bukurinë natyrore përmes ëmbëlsisë së mjaltit! Mjalti i bardhë Dr. Taj   Mjalti Dr. Taj ka avantazhe jetike shum&eum...
Disponueshmëria:

55Në Stok

5,000 L Shto në shportë

MJALTË GINSENG ME MIKS BIMESH NATYRALE 43 gr

0nga 5
(0)
 • MJALTI QË I JEP FUQI SEKSUALE MESHKUJVE DHE FEMRAVE Përfitimet e pastës seksuale për burrat dhe gratë Ndihmon burrat dhe gratë të rrisin energjinë seksu...
Disponueshmëria:

500Në Stok

800 L Shto në shportë

MJALTË GINSENG ME MIKS BIMESH NATYRALE 240 gr

0nga 5
(0)
 • MJALTI QË I JEP FUQI SEKSUALE MESHKUJVE DHE FEMRAVE Përfitimet e pastës seksuale për burrat dhe gratë Ndihmon burrat dhe gratë të rrisin energjinë seksuale N...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,500 L Shto në shportë

MJALTË ME MIKS BIMESH NATYRALE 450 gr

0nga 5
(0)
 • SNM MERKEZ EFENDI RUAJMË TË GJALLË TRASHËGIMINË DHE KULTURËN OSMANE PREJ 500 VITESH! MJALTË I PËRZIER ME MIKS ERËZASH NATYRALE Përzierje me 41 bim&...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,000 L Shto në shportë

MJALTË ME MIKS BIMESH NATYRALE 950 gr

0nga 5
(0)
 • SNM MERKEZ EFENDI RUAJMË TË GJALLË TRASHËGIMINË DHE KULTURËN OSMANE PREJ 500 VITESH! MJALTË I PËRZIER ME MIKS ERËZASH NATYRALE Përzierje me 41 bim&...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,500 L Shto në shportë

PN Mjalt Organik nga Lulja e Farës së Zezë

0nga 5
(0)
 •     PN Black Seed Honey, Mjalt Organik nga Lulja e Farës së Zezë, është mjalt natyral dhe organik, ku aroma dhe shija e Farave të Zeza mund të zb...
Disponueshmëria:

500Në Stok

2,000 L Shto në shportë

Mjalti Shtatë Shërimet

0nga 5
(0)
 • Mjalti Shtatë Shërimet SHERIMET PROFETIKE: Disa nga dobite: Forcon imunitetin e trupit. Kuron semundjen e syrit dhe hasedit. Ruan melcine dhe sorren e trashe nga kanceri, Ndihmon ne kur...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,700 L Shto në shportë

Royal Honey Mix

0nga 5
(0)
 • MJALT MRETËROR Mjalt sidri me qumësht blete, xhinseng, esencë dhe feta xhenxhefili te freskëta. Shtimi i fetave dhe esencës së xhenxhefilit në mjaltin mbretër...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,500 L Shto në shportë

Propolis Honey

0nga 5
(0)
 • Zgjidh shumë probleme të brendshme. Mjalt shumë i mire për ata që vuajnë nga azma. Heq inflamacionet ne ezofag. Ndihmon për të trajtuar stomakun dhe ul&cce...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,500 L Shto në shportë

Royal Honey Per Vitalitet

0nga 5
(0)
 • MJALTI MBRETËROR Per Vitalitet Mjalt sidri-qumesht blete-polen-për një memorie të fortë dhe aktive,energji dhe aftësi kreative Mjalt natyral i pasur me vitamina,ami...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,500 L Shto në shportë

Royal Honey - Per Femra

0nga 5
(0)
 • Mjalt Mbreteror nga poleni i palmave, ka nje perqindje te larte te qumeshtit te bletes, ekstrakte te sherebeles dhe ekstrakte te livandos. Ky mjalt duhet te perdoret vetem nga femrat, pasi permban el...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,500 L Shto në shportë

Mjalt Sidri me Qumësht Blete dhe Ginseng Korean

0nga 5
(0)
 • Royal Honey MJALT SIDRI ME QUMËSHT BLETE DHE GINSENG KOREAN Pema e sidrit gjendet ne vendet aziatike si Jemen , Arabi Saudite , shtetet e gadishullit arabik, gjithashtu egziston dhe në Siri...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,500 L Shto në shportë

Mjalte Sidri

0nga 5
(0)
 • Natural Pure Sider Honey Mjalti i Sidrit forcon trupin, E ruan dukjen e tij rinore, E stimulon mëlcinë dhe zemrën, E ushqen zemrën me energji tepër të domosdoshme dhe...
Disponueshmëria:

0Në Stok

4,000 L Shto në shportë