Cajra

Çaj natyral bimor MAMA’S MILK

0nga 5
(0)
 •   ÇAJ  MAMA’S MILK   Çaji i Qumështit të Nënës (Mama’s Milk) ndihmon në stimulimin dhe rritjen e prodhimit të qumë...
Disponueshmëria:

10Në Stok

600 L Shto në shportë

Çaj natyral bimor HITHRE

0nga 5
(0)
 • Çaj natyral bimor                            &nbs...
Disponueshmëria:

100Në Stok

600 L Shto në shportë

Çaj natyral bimor XHENSEN - Ginseng

0nga 5
(0)
 • Çaj natyral bimor                            &nbs...
Disponueshmëria:

100Në Stok

600 L Shto në shportë

Çaj natyral bimor BLIRI

0nga 5
(0)
 • Çaj natyral bimor                            &nbs...
Disponueshmëria:

100Në Stok

600 L Shto në shportë

Çaj natyral bimor MELISA - BALSAM LIMONI

0nga 5
(0)
 • Çaj natyral bimor                            &nbs...
Disponueshmëria:

100Në Stok

600 L Shto në shportë

ÇAJ GINKGO BILOBA

0nga 5
(0)
 • Çaj natyral bimor                            &nbs...
Disponueshmëria:

100Në Stok

600 L Shto në shportë

ÇAJ MORINGA

0nga 5
(0)
 • Çaj natyral bimor                            &nbs...
Disponueshmëria:

100Në Stok

600 L Shto në shportë

ÇAJ KOPRE

0nga 5
(0)
 • Çaj natyral bimor                            &nbs...
Disponueshmëria:

100Në Stok

600 L Shto në shportë

ÇAJ SLIM FORM

0nga 5
(0)
 • Çaj natyral bimor SLIM FORM   Bimët e çajit Slim Form ndihmojnë në humbjen e peshës, sepse përmbajnë fibra që stimulojnë trupin të...
Disponueshmëria:

100Në Stok

600 L Shto në shportë

ÇAJ ECHINACEA

0nga 5
(0)
 • Çaj natyral bimor ECHINACEA   Për shkak se kjo barishte përmban antioksidantë, mbron trupin nga shumë sëmundje, forcon imunitetin, lehtëson dhimbjet, vepron...
Disponueshmëria:

100Në Stok

600 L Shto në shportë

Immulti-C

0nga 5
(0)
 • Përfitoni duke Forcuar Sistemin tuaj imunitar me Immulti-C. ???? jashtëzakonisht i thjeshtë për t’u përdorur ???? Mund ta shtoni në ujë, lëng...
Disponueshmëria:

500Në Stok

2,000 L Shto në shportë

FitTime Slimming

0nga 5
(0)
 • Ndihmon në djegien e dhjamit me përmbajtjene tij të vecantë, ndërkohë ju mundëson të jeni energjik pasi përmban ginseng dhe fara chia.   M...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,500 L Shto në shportë

Caj Matcha Detox

0nga 5
(0)
 • Përse duhet të përdorim Cajin Matcha Detox?   Toksinat grumbullohen në trup nga ajri që thithim në jetën e përditëshme, nga uji që pi...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,500 L Shto në shportë