Kremra

YC Kremi me kolagjen

0nga 5
(0)
 • Kremi me kolagjen përmban: kolagjen, vitamina dhe përbërës hidratues që nxisin rinimin e lëkurës.   Dobitë e kolagjenit: - lufton procesin e plakjes (an...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,500 L Shto në shportë

Krem Flokësh me Vaj Argani

0nga 5
(0)
 • Krem flokësh me vaj argani Kremi i flokëve me vaj argani është i formuluar posaçërisht për të ushqyer flokët dhe skalpin e kokës. Një pë...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Kremi Ushqyes me Qumesht Gomarice

0nga 5
(0)
 • Kremi Ushqyes me Qumesht Gomarice. Ushqyes shume i mire per lekuren. Efekt Zbardhues. I jep lageshti lekures. Permban Vitamine E Perdorimi: Aplikohet 2 here ne dite duke masazhuar lekuren ne form...
Disponueshmëria:

500në magazinë

500 L Shto në shportë

Scrub per Fytyren dhe Trupin me Qumeshtin e Gomarices

0nga 5
(0)
 • Scrub per Fytyren dhe Trupin me Qumeshtin e Gomarices Largon papastërtitë në lëkurë Largon yndyrnat e tepërta në lëkurë Heq pikat e zeza në lë...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Maske me argjilë të pastër me Qumeshtin e Gomarices

0nga 5
(0)
 • Maske me argjilë të pastër me Qumeshtin e Gomarices Maskë fytyre me argjilë të pastër për të detoksifikuar dhe pastruar lëkurën tuaj. Kjo mask&...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Locioni i trupit me Qumeshtin e Gomarices

0nga 5
(0)
 • Locion Zbardhues për përkujdesje ditore të Lëkurës me Qumështin Natyral të Gomaricës. Locioni i trupit me Qumeshtin e Gomarices ka veti hidratuese dhe ushqyese...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Kremi Inovativ me Qumeshtin e Gomarices

0nga 5
(0)
 • Kremi Inovativ me Qumeshtin e Gomarices (Donkey Milk Renewal) është një përzierje holistike e vitaminave të ndryshme,  acideve yndyrore dhe proteinave, te cilat ofronjn&...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Krem Orchid Spf 50

0nga 5
(0)
 • Krem profesional per forcimin e lekures dhe mbrojte spf 50 Mbrojtes Profesional per Lekuren e Fytyres tuaj Kremi Orchid eshte pjese e nje formule kunder renies dhe plakjes se lekures Kjo formule ju...
Disponueshmëria:

500në magazinë

2,000 L Shto në shportë

Collagen & Vitamin E Skin Care Cream

0nga 5
(0)
 • Collagen & Vitamin E Skin Care Cream - Kremi per Kujdesin e Lekures me Kolagjen & Vitamine E nga Produkte Natyrale Kremi permban elementet natyral me te efektshem si Aloe Vera, Embrioni i Gru...
Disponueshmëria:

1000në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Laser White Scrub per Fytyren dhe Trupin me Limon dhe Mjalt

0nga 5
(0)
 • Scrub me Ekstraktet e Limonit dhe Mjaltit nga Produkte Natyrale Scrub per Fytyren dhe Trupin Largon Yndyrnen e tepert nga Lekura Largon Pikat e Zeza Zbut Lekuren Largon Qelizat e vdekura te Lekures Zb...
Disponueshmëria:

1000në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Skin Care Cream with Colagen & Vitamin C

0nga 5
(0)
 • Skin Care Cream with Colagen & Vitamin C - Kremi per Kujdesin e Lekures me Kolagjen & Vitamine C nga Produkte Natyrale Formula me Vitaminen C dhe Kolagjen reduktojne shenjat e dukshme te plakj...
Disponueshmëria:

100në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Kremi per Fytyren dhe Trupin me Collagen dhe Faren e Zeze

0nga 5
(0)
 • Kremi per Fytyren dhe Trupin me Collagen dhe Faren e Zeze Collagen Cream   Nje formule inovative e zhvilluar me baze Collagen dhe Faren e Zeze   Eshte nje krem zbardhues, i cili r...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Beauty Skin Scrub per Fytytren me ekstrakte te Fares se Zeze

0nga 5
(0)
 • Beauty Skin Scrub per Fytytren me ekstrakte te Fares se Zeze   Ne formulen e saj unike permban ekstrakte nga fara e zeze e cila me lehtesi pastron lekuren e fytyres pa efekte anesore duke...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Krem me Vitamine E + Vaj Argani & Vaj Bajamesh

0nga 5
(0)
 • Phenomenal Krem me Vitamine E + Vaj Argani & Vaj Bajamesh  Për Kujdesin e përditshëm të duarve dhe trupit tuaj.   I përshtatshëm për lëku...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Krem Nate me Vaj Farë Rrushi dhe Vitaminë C

0nga 5
(0)
 • Phenomenal Krem Nate me Vaj Farë Rrushi dhe Vitaminë C.   Për një lëkurë të shëndetshme dhe të re. (Krem nate)   Hidratues dhe Ushqyes ...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Krem me Farat e Shegës

0nga 5
(0)
 • Phenomenal Krem me Farat e Shegës, një kujdes natyral për fytyrën dhe lëkuren e qafës, produkt special nga Produkte Natyrale   Krem me Vaj Fara Shege + vitam...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Kremi Zbardhues me Vaj Fara Kajsie per Lekuren e Fytyres dhe Qafes

0nga 5
(0)
 • Phenomenal Kremi Zbardhues per Lekuren e Fytyres dhe Qafes me Vaj Fara Kajsie    Perdoret si Rigjenerues i lekures dhe e ben ngjyren e lekures te njetrajteshme.   Vonon pl...
Disponueshmëria:

500në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Krem per Floket Kacurela me Vaj Argani

0nga 5
(0)
 • Skin Doctor Krem per Floket Kacurela me Vaj Argani, ushqen Floket, ndihmon ne gjallerimin dhe forcimin e Flokeve te Demtuar. I pademshem per floket e trajtuar me bojra dhe kimikate Sasia 200gr...
Disponueshmëria:

0në magazinë

800 L Shto në shportë

Orchid Professional Krem Anti Acne

0nga 5
(0)
 • Orchid Professional Anti-Acne Cream (Krem Orkid Kundër Puçrrave) Ky krem përmban ekstrakte bimore efektive në eliminimin e plagëve të puçrrave dhe në ...
Disponueshmëria:

0në magazinë

1,000 L Shto në shportë

Orchid Professional Xhel Sysh Rigjallërues

0nga 5
(0)
 • Orchid Professional Revitalizing Eye Gel With Vitamin E (Xhel sysh Orkid rigjallëruese me vitaminë E) Forcon dhe hidraton zonat delikate të syrit gjatë gjithë ditë...
Disponueshmëria:

0në magazinë

800 L Shto në shportë