Shampo me ekstrakte te Bishtit te Kalit

SKU: PROD-16499
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

600 L

Përshkrim

Formula speciale në shampon me ekstrakte të bishtit të kalit parandalon rënien e flokëve dhe zbokthin. Ajo është e pasur me përbërës bimorë. Mirëmban flokët, i jep volum dhe shkëlqim dhe përmirëson shëndetin e tyre. Kjo shampo është ideale për flokë të dëmtuar dhe të lyer. Bishti i kalit: ndihmon çdo lloj floku duke i bërë të shëndetshëm dhe të shkëlqyeshëm. Rritja e shpejtë e flokëve pasurohet nga aminoacide thelbësore në mënyrë për ta transformuar flokun e zakonshëm në flokë të shkëlyeshme. Përdorimi: Aplikoni një masë shampoje tek flokët tuaja të lagura dhe shkumojini. Shpëlajini dhe thajini me peshqir.Përbërësit: Ujë, cocamidopropyl betaine, Sodium Laureth Sulfate, disodium Laureth Sulfosuccinate, dimethicone, Acid Citrik, Sodium PCA, Panthenol, Methylisothiazolinone, Polyquaternium-10, ekstrakte të kamomilit, klorid sodiumi, parfum, ekstrakte të bishti të kalit.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5