Krem Fytyre

SKU: PROD-16663
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

800 L

Përshkrim

Krem fytyre per ushqyerjen dhe hidratimin e lekures. Trajton ne menyre intensive lëkurën e thatë. - Kunder rrudhave dhe plakjes se lekures. - Zbut lëkurën e thatë dhe largon acarimet e saj. - Ka ne permbajtje antioksidantë dhe acide folik që ndihmojne në mbajtjen e lëkurës tuaj të shëndetshëm. - Eshtë i pasur në vitaminë E, fenolet dhe acid fenolike. - Ky krem ka çertifikim organik.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5