Touch Me Sapun per Pikat e Zeza

SKU: PROD-16701
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

300 L

Përshkrim

Touch Me Sapuni kundër kunjave të zeza formulë speciale për problemet e lëkurës. Hidraton lëkurën me butësi, duke larguar kunjat e zeza, një ingredient special kundër pikave të zeza penetron në poret e lëkurës, duke ndihmuar në parandalimin e kunjave të reja të zeza.

Përdoreni dy herë në ditë, në mënyrë që të mbani lëkurën tuaj bukur dhe pastër.

I përshtatshëm për përdorim ditor.

Sasia 135 gr

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5