Shampo Phenomenal per Femije dhe Bebe

SKU: PROD-18089
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

600 Në Stok

600 L

Përshkrim

Shampo Phenomenal per Femije dhe Bebe
Formule speciale me ekstrakte frutash dhe vajra natyrale.
 
Floku skalpi dhe lekura e bebeve dhe femijeve do te jet e bute si mendafshi
Arome shume e mire.
Nuk shkakton lot dhe djegje te syve.
Sasia 300 ml
 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5