Tact

Tact Vaj Zallohu

0nga 5
(0)
 • Tact Vaj Zallohu Stimulues seksual për burrat dhe për gratë. Sasia 60 ml...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Tact Vaj Menteje

0nga 5
(0)
 • Tact Vaj Menteje I dobishem për sistemin e tretjes , trajton aszmënn, të ftohtin, dhimbjet nervore, migrenën. Masazhi me vaj mente është një tonik dhe aromatizues ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Melissa oil

0nga 5
(0)
 • Tact Melissa oil Disa nga dobite e ketij vaj jane : Ngroh kraharorin, antidepressant, tonik per sistemin nervor, rregullues i mesturacioneve, qetesues dhe anti spastik, Pengon infeksionet bakteriale...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj Susami dhe Ulli

0nga 5
(0)
 • Tact Vaj Susami dhe Ulli Përdoret për trajtimin e arteriosklerozës, tensionit të gjakut dhe sëmundjeve të zemrës. Largon kruajtjen (pa ndonjë shkak të nj...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj Murrizi

0nga 5
(0)
 • Tact Vaj Murrizi Trajton semundjet kardiovaskulare, permison qarkullimin e gjakut ne pjeset periferike te trupit, rrit performance e zemres, redukton stresin e zemres, rrit ritmin e zemres, etj. Sas...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj Trëndafili

0nga 5
(0)
 • Tact Vaj Trëndafili Përmbledhje: Vaji nxirret nga trëndafili dhe shërben si qetësues për nervat dhe dhembjet dhe për dhembjet e barkut. Ai përbëhet nga h...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Tact Vaji i Farave te Domates

0nga 5
(0)
 • Tact Vaji i Farave te domates ekstraktohet me metoden e ftohte. Eshte 100% natyral, pasi ne te nuk jane shtuar agjent kimik dhe konservante, duke ruajtur keshtu aromen natyrale te vajit. Vaji i Doma...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Cardamom Oil

0nga 5
(0)
 • Tact Cardamom Oil  Eshtë i dobishem për gurët në veshka, sëmundjet urinare dhe çrregullimet e tretjes. Përdoret për trajtimin e inflamacioneve të ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj Jasmine

0nga 5
(0)
 • Tact Vaj Jasmine I jep lëkurës freski dhe butësi, përmirëson humorin, ndihmon për të lehtësuar simptomat e PMS, për të përmirësuar gjë...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Tact Vaj Propolis për Fëmijë me shije Luleshtrydheje

0nga 5
(0)
 • Tact Vaj Propolis për Fëmijë me shije Luleshtrydheje Përdoret për të trajtuar imunitetin e dobët, kundër të ftohtit, për grykët, përdoret p...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj Propolis për Fëmijë

0nga 5
(0)
 • Tact Vaj Propolis për Fëmijë  Përdoret për të trajtuar imunitetin e dobët, kundër të ftohtit, për grykët, përdoret për sistemin u...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj Propolis me Mjalt

0nga 5
(0)
 • Tact Vaj Propolis me Mjalt Forcon sistemin imunitar, kundër gripit, të ftohtit dhe grykëve. Antioksidant dhe lehtëson bllokimet e trafikut në traktin e sipërm respirato...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaji i Avokados

0nga 5
(0)
 • Tact Vaji i Avokados, Ky vaj e mban lëkurën te re, elastike, te bute, te mëndafshtë dhe te shndritshme. Vaji i avokados ngadalëson procesin e plakjes dhe formimin e parakohsh...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj i Melcise se Balenes

0nga 5
(0)
 • Vaji Tact i melcise se balenes permban elemente shume te rendesishem qe zvogelojne rrezikun e semundjeve te zemres ( sic eshte bllokimi i arterieve te zemres) . Ky vaj ndikon ne zvogelimin e perqindj...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj i Farave te Molles

0nga 5
(0)
 • Vaji Tact i farave te molles eshte antiseptik dhe tonik mjaft i mire per zorret, kuron kapsllekun kronik sepse permban fibra celuloze (te patretshme te cilat jane te rendesishme per te pasur nje apara...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj Temjani (MYRRH)

0nga 5
(0)
 • Tact Vaj Temjani (MYRRH) Përshkrimi botanik: Cumcakizi arab lulëzon në prill dhe maj. Arrin 8 metra lartësi. Gjëndet pranë vëndeve të banuara dhe në toka...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Vaj i Xhinxherit nga Tact

0nga 5
(0)
 • Vaj Xhenxhefil kuron Problemet e stomakut, flokëve, zbokthit etj… Procesi i nxjerrjës së vajit xhenxhefil është me distilim me avull. Përfitimet e vajit xhenxhef...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj Slimming

0nga 5
(0)
 • Vaji Slimming (Humbje peshe) dhe masazh Slimming Oil Massage është nga aroma natyrore luksoze si sjellës kullues dhe konfirmues i shkrirjes së vjamit deri në zonat problemati...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Tact Vaj Livando

0nga 5
(0)
 • Bima e livandës apo siç njihet ndryshe trumza e butë është bimë shumëvjeçare, me degë të shumta e të thjeshta, me gjethe vezake ose edhe t&eu...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Vaj Omega nga Tact

0nga 5
(0)
 • Vaj Omega nga Tact Sqarim: Totali i kolesterolit është më pak se 200, LDL është më pak se 120 dhe HDL është më e madhe se 50. • Omega 3 ul nivelin e...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë