Krem per Mbulimin e Thinjave

SKU: PROD-16460
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

50 Në Stok

1,500 L

Përshkrim

Krem Kundër thinjave për Femra dhe Meshkuj

Sekreti i MAGIC MIX Cream

Kremi i flokëve Restoria Cream në mënyrë graduale dhe të kujdesshme, u jep ngjyrë thinjave.

Restoria Cream nuk është një bojë flokësh. Ky krem mund të përdoret mbi flokë të çfarëdolloj ngjyre.

Ju e keni në dorë ngjyrën që do t’i jepni thinjave, qofshi bjond/e, brun/e apo me flokë të zinj. Restoria Cream është një trajtim edhe kundër zbokthit.

Nuk do të dukeni sikur keni lyer flokët. Njerëzit do të vënë re se ju thjeshte jeni rinuar. Restoria Cream është përdorur nga miliona gra dhe burra që prej shume vjetësh.

Përdorimi:

-Çdo ditë deri sa të arrijnë ngjyrën tuaj të dëshiruar (përafersisht rreth 2 javë) në flokë te pastërta dhe të thara mbahet deri të nesermen, pastaj pasi e keni rikthyer ngjyren e përdorni 3 herë ose 4 herë në muaj për të mbajtur ngjyrën tuaj të flokëve.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5