Serum Mie me Vitamin C

SKU: PROD-20345
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

2,500 L

Përshkrim

Serum Mie Vitamin C 30ml

Serumi Mie Vitamin C, me përmbajtjen e tij të vitaminës C dhe acidit hialuronik, barazon tonin e lëkurës dhe siguron një pamje të ndritshme.

Ofron kujdes kundër linjave dhe rrudhave duke rritur prodhimin e kolagjenit.

Mbështet barrierën e lëkurës me përmbajtjen e saj antioksidante.

Ajo hidraton lëkurën, siguron një pamje më të gjallë, të butë dhe rrezatuese.

Përdorimi: Aplikojeni duke e masazhuar si një shtresë të hollë në lëkurë të pastër dy herë në ditë, duke përjashtuar zonën e syve. Nëse përdoret gjatë ditës, plotësoni kujdesin tuaj me një krem kundër diellit. Aplikoni disa pika serum duke masazhuar derisa të përthithet.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5