Krem me Farat e Shegës

SKU: PROD-18130
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Phenomenal Krem me Farat e Shegës, një kujdes natyral për fytyrën dhe lëkuren e qafës, produkt special nga Produkte Natyrale
 
Krem me Vaj Fara Shege + vitaminë E + mbrojtës spf +30
 
Për lëkurë të shëndetshme dhe të re. (Krem dite)
 
Krem Dite për të 7 ditët e javës, hidratues, ushqyes dhe mbrojtës shumë nga dielli me faktor mbrojtës spf + 30
 
Mbron lëkuren nga problemet dhe aknet.
Anti rrudhë.
 
Jep Mbrojtje kundër plakjes.
Kujdes intensiv për lëkurën e fytyrës dhe lëkurën e qafës.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
Certifikime:
iso: 9001
iso: 22000
Standardet e PMP
 
Sasia 150 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5