Anti Solar Skin Care + Dhurate 1 Shampo per Femije

SKU: PROD-20132
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

2,300 L

Përshkrim

1. Orchid Professional All day protection cream

Anti Solar eshte i formuluar me vitamine E dhe me nje spekter te gjere mbrojtjeje nga rrezet e diellit.

Mbronn lekuren tuaj gjate dites dhe e hidraton ate duke i dhene nje pamje me te re e me te shendetshme.

All day protection cream Anti Solar eshte krem i prodhuar nga firma ORCHID dhe shoqerohet me pullen e sigurise e cila verteton origjinalitetin e ketij produkti

Perdorimi : Lyhen te gjitha pjeset e lekures, te cilat janne te ekspozuara ne diell. Perseriteni lyerjen pas periudhave te gjata te qendrimit ne diell ose pas larjes.

2. Kremi Hidratues per fytyren dhe trupin, kunder rrezeve diellit UV 60  është një nga teknologjitë më të reja të mbrojtjes nga dielli nga GOOD LIFE PARIS. Me faktorin mbrojtws 60, ky krem siguron një mbrojtje mjaft të lartë ndaj rrezeve UVA dhe UVB, por gjithashtu realizon njëkohësisht një rigjenerim të lëkurës, për shkak të përbërësve të saj me Aloe Vera, Keratinë dhe Vitaminë E. Formula e veҫantë e kremit me përbërës organikë realizon mbrojtje në thellësi të lëkurës nga rrezet UV, rigjenerim të saj, lufton infeksionet, siguron hidratim dhe i jep lëkurës shkëlqim dhe butësi. Përdorimi sistematik i këtij produkti parandalon plakjen e parakohshme të lëkurës dhe kancerin e lëkurës për shkak të ekspozimit për një kohë të gjatë në diell.

 

3. Dhurate - Shampo Phenomenal per Femije dhe Bebe

Formule speciale me ekstrakte frutash dhe vajra natyrale.

Floku skalpi dhe lekura e bebeve dhe femijeve do te jet e bute si mendafshi

Arome shume e mire.

Nuk shkakton lot dhe djegje te syve.

Sasia 300 ml

 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5