Seti me Qumeshtin Natyral te Gomarices

SKU: PROD-20142
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

200 Në Stok

4,300 L 4,800 L

Përshkrim

1. Kremi Inovativ me Qumeshtin e Gomarices (Donkey Milk Renewal) është një përzierje holistike e vitaminave të ndryshme, 

acideve yndyrore dhe proteinave, te cilat ofronjnë një zgjidhje për një mori problemesh të lëkurës. 

Vitaminat A, D dhe C mbrojnë, plus shërojnë lëkurën nga probleme të tilla si plakja e parakohshme, 

pigmenti ose ngjyra e pabarabartë, lëkurën e thatë dhe aknet. 

Kolagjeni ndihmon me rinovimin e qelizave dhe ju lë një lëkurë më të re dhe më të ndritshme.

 

2. Locion Zbardhues për përkujdesje ditore të Lëkurës me Qumështin Natyral të Gomaricës.

Locioni i trupit me Qumeshtin e Gomarices ka veti hidratuese dhe ushqyese për lëkurën.

Përdorimi i rregullt e bën lëkurën të lëmuar, kadife dhe të fortë.

Locioni zvogëlon thatësinë në lëkurë, ka një ndikim pozitiv në pas ekspozimit të gjatë në diell.

Përmban përbërës të veçantë dhe japin një efekt të mirë antioksidues, zvogëlojnë rrudhat në lëkurë, gjithashtu rrisin shumë tonin e lëkurës dhe eliminojnë zbehjen e tij.

Locioni absorbohet në mënyrë të përkryer nga lëkura.

500 ml

 

3.Maske me argjilë të pastër me Qumeshtin e Gomarices

Maskë fytyre me argjilë të pastër për të detoksifikuar dhe pastruar lëkurën tuaj.

Kjo maskë e pastër balte për fytyrën ka një cilësi kremoze dhe detoksifikon sipërfaqen e lëkurës duke pastruar thellësisht në poret e lekures, 

duke e lënë lëkurën të duket e paster, e qarte dhe e zbukuruar duke mos e lene te thatë atë.

Përdoreni atë për rutinën më të mirë të kujdesit të lëkurës.

Perdorimi: Aplikoni nje shtrese te holle ne te gjith fytyrën tuaj 2-3 here ne jave.

Mbajeni per rreth 10-15 minuta. Me pas shpelani fytyren me uje te paster dhe te rrjedhshem.

Shmangni aplikimin ne zonen e syve dhe te buzeve.

500 ml

 

4. Scrub per Fytyren dhe Trupin me Qumeshtin e Gomarices

Largon papastërtitë në lëkurë

Largon yndyrnat e tepërta në lëkurë

Heq pikat e zeza në lëkurë

Zbukuron lëkurën çdo ditë

Eksfoloni, pastroni dhe rinovoni lëkurën tuaj me pastrimin unik dhe të shkëlqyer të fytyrës.

Kjo formulë e avancuar është krijuar posaçërisht për të gjitha llojet e lëkurës, duke përdorur një përzierje natyrale dhe unike të ekstrakteve natyrore dhe organike.

500 gr

 

5.Kremi Ushqyes me Qumesht Gomarice.

Ushqyes shume i mire per lekuren.

Efekt Zbardhues.

I jep lageshti lekures.

Permban Vitamine E

Perdorimi: Aplikohet 2 here ne dite duke masazhuar lekuren ne forme rrethore deri sa kremi te jete perthitur nga lekura, rezultate te dukshme brenda 1 muaji.

150 ml

 

6.Sapuni special me qumeshtin e gomarices eshte i pasur me vitaminat A, B, B1, B2, C, E.

Ndihmon ne largimin e rrudhave te fytyres, e ben lekuren e bute si dhe mban lageshtine natyrale ne lekuren tuaj.

Do ta ndieni dhe shikoni lekuren tuaj me te bute, te lemuar, shkelqyese dhe rinore.

Largon rrudhat, forcon lekuren, si dhe rrit lageshtine e saj

Efektiv ne largimin e njollave nga dielli

Eshte nje kure natyrale per alergjite e lekures

Ndihmon ne trajtimin e akneve, pikave te zeza dhe njollave

Ka agjent antioksidues

Ndihmon per nje lekure rinore

 135 gr

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5