Këna Natyrale

SKU: PROD-20203
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

500 L

Përshkrim

Kënaja përdoret për ngjyrosjen e flokëve, por a e dini se gjithashtu ka dobi për flokët tuaj?

Disa nga dobitë e kënasë natyrale janë:

- nxit rritjen e flokëve dhe i trash ato,

- ndalon rënien e flokëve,

- parandalon formimin e majave dyshe,

- i bën flokët më të shëndetshëm dhe u jep shkëlqim,

- ndihmon në largimin e zbokthit,

- parandalon kruajtjen e skalpit,

- ka veti anti-mykotike dhe anti-mikrobike për skalpin e kokës suaj,

- parandalon thinjat e parakohshme,

- balancon prodhimin e yndyrës dhe balancon pH-shin e lëkurës suaj.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5