Mie Shampo speciale për flokë të mbuluar 300ml

SKU: PROD-20346
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

50 Në Stok

2,000 L

Përshkrim

Mie Shampo speciale për flokë të mbuluar 300ml

Falë vitaminës D-Keratinë-Biotinë në përmbajtjen e saj, ajo ndihmon në parandalimin e rënies së flokëve dhe mbështetjen e formimit të flokëve të rinj. Është formuluar posaçërisht për flokë të mbuluar.

Rigjallëron flokët tuaj duke i ushqyer me kombinimin e vitaminës Pro-B5.

Pastron skalpin e kokës duke i dhënë forcë dhe shkëlqim flokëve tuaj.

Është hipoallergjik.

Udhëzime përdorimi: Aplikojeni duke masazhuar në flokë të lagur dhe më pas shpëlajeni mirë.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5