Vajra

Tact Vaji i Farave te Domates

0nga 5
(0)
 • Tact Vaji i Farave te domates ekstraktohet me metoden e ftohte. Eshte 100% natyral, pasi ne te nuk jane shtuar agjent kimik dhe konservante, duke ruajtur keshtu aromen natyrale te vajit. Vaji i Doma...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj Trëndafili

0nga 5
(0)
 • Tact Vaj Trëndafili Përmbledhje: Vaji nxirret nga trëndafili dhe shërben si qetësues për nervat dhe dhembjet dhe për dhembjet e barkut. Ai përbëhet nga h...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Tact Vaj Murrizi

0nga 5
(0)
 • Tact Vaj Murrizi Trajton semundjet kardiovaskulare, permison qarkullimin e gjakut ne pjeset periferike te trupit, rrit performance e zemres, redukton stresin e zemres, rrit ritmin e zemres, etj. Sas...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj Susami dhe Ulli

0nga 5
(0)
 • Tact Vaj Susami dhe Ulli Përdoret për trajtimin e arteriosklerozës, tensionit të gjakut dhe sëmundjeve të zemrës. Largon kruajtjen (pa ndonjë shkak të nj...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Melissa oil

0nga 5
(0)
 • Tact Melissa oil Disa nga dobite e ketij vaj jane : Ngroh kraharorin, antidepressant, tonik per sistemin nervor, rregullues i mesturacioneve, qetesues dhe anti spastik, Pengon infeksionet bakteriale...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj Menteje

0nga 5
(0)
 • Tact Vaj Menteje I dobishem për sistemin e tretjes , trajton aszmënn, të ftohtin, dhimbjet nervore, migrenën. Masazhi me vaj mente është një tonik dhe aromatizues ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj Zallohu

0nga 5
(0)
 • Tact Vaj Zallohu Stimulues seksual për burrat dhe për gratë. Sasia 60 ml...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Tact Ivy Oil

0nga 5
(0)
 • Tact Ivy oil perdoret për të trajtuar sëmundje dhe probleme të tilla si : - kolliti, - bronkiti, - rrufë, - etj. Mund te përdoret edhe nga persona qe kane probleme me ce...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Vaj Tact Kundër Rënies së Flokëve

0nga 5
(0)
 • Vaj Tact Kundër Rënies së Flokëve  Ky vaj forcon flokët dhe parandalon renien e tyre, sepse ka nje perzierje te shumë vajrave të dobishem. Dobite : • Hi...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Tact Vaj Tershere

0nga 5
(0)
 • Tact Vaj Tershere - Oat Oil Eshtë një vaj ushqyes, i cili vepron si forcues për zemrën, nervat, dhe gjëndrat. Përdorimi i brendshëm Perdoret për trajtimin e ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Watermelon Oil

0nga 5
(0)
 • Vaj TACT me Shalqi është nje vaj shumë ushqyes, përmban sasi të larta të acideve yndyrore të pangopura. Ka aftësi hidratuese, te cilat e bëjne kete vaj t&...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj Koriandre

0nga 5
(0)
 • Vaj i Koriandres nga Tact përdoret për problemet e tretjes dhe gurëve te tëmthit. Studimet e fundit kanë treguar se farat e koriandëres janë anti-inflamator. Ato g...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj Eukalipti

0nga 5
(0)
 • Vaj Tact i eukaliptit përdororet per te ulur ënjtjet dhe kunder te ftohtit. Vaj redukton ënjtjet duke rritur rrjedhjen e gjakut dhe duke relaksuar muskujt e lodhur. Ai gjithashtu traj...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Tact Vaj i Bishtit te Kalit

0nga 5
(0)
 • Vaji horsetail nga Tact (bisht-kali) është trajtimi më i mirë dhe më i fuqishëm bio-organik i aplikuar deri tani për rritjen e flokut. Vaji horsetail (bisht-kali) k...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Vaj Flokesh Orchid Proffesional

0nga 5
(0)
 • Vaj Flokesh Orchid Proffesional Orchid Blend of Natural Oil for Hair (Vaj Flokësh Orkid, përzierje natyrale) Pa alkool Pa kimikate 100 % natyrale 100 ml Orchid Blend of Natural Oil for Ha...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

PN Vaji Organik të Safronit 30 ml

0nga 5
(0)
 • PN Vaji Organik të Safronit 30 ml Dobite e Mrekullueshme te PN Vajit Organik të Safronit. Vaji i Safronit nga PN është një vaj natyral që nxirret dhe shtrydhet me metod...
Disponueshmëria:

0Në Stok

600 L Shto në shportë

Tact Vaj i Milingonës (Tact Ant Oil)

0nga 5
(0)
 • Tact Vaj i Milingonës (Tact Ant Oil) Vaji Milingonës (Ant Oil) 100% natyral Vaj i nxjerre prej vezeve te milingonave, largon të gjitha qimet nga zonat e padëshiruara. Ndihmon ne ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Vaji PN Organik i Bajamaes se Embel 30 ml

0nga 5
(0)
 • Vaji PN Organik i Bajamaes se Embel 30 ml Zbuloni Dobite dhe Permbajtjen e Vecante te Vajit PN Organik te Bajames se Embel • Vaj i bajames së ëmbël është i dobishë...
Disponueshmëria:

0Në Stok

500 L Shto në shportë

Vaj Ulliri 1,5 L

0nga 5
(0)
 • Vaji i ullirit Vaji i ullirit tretet mirë dhe përthithet lehtë nga organizmi. Ai është një qetësues, sepse pakëson dhembjet dhe ndihmon në tretjen e gur&e...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,500 L Shto në shportë

Tact Vaj Gjarpri

0nga 5
(0)
 • Vaji i Gjarprit nga Tact (Tact Oil Snake) përbëhet nga një grup i vajrave bimore natyrore që kanë ndikim të veçantë dhe efektivitet në lëkurën ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë