Vaj Flokesh Orchid Proffesional

SKU: PROD-16631
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Vaj Flokesh Orchid Proffesional

Orchid Blend of Natural Oil for Hair (Vaj Flokësh Orkid, përzierje natyrale)

Pa alkool Pa kimikate

100 % natyrale 100 ml Orchid Blend of Natural Oil for Hair

përmban përzierje vajrash natyralë për kujdesin ndaj flokut që e ushqejnë dhe fortësojnë atë.

Ai gjithashtu forcon dhe rigjallëron rrënjën e flokut duke parandaluar rënien e tij. Përmban vitaminë B kompleks.

Përzierja përmban vaj Manushaqe, vaj Marule, vaj Lajthie, vaj Hithre, vaj Mersine, vaj Dafine, vaj Ulliri, vaj Bajameje, vaj Varash të Zeza, vaj Rrepe, vaj Arre Kokosi, vaj Kaktusi, vaj Susami etj. Përdorimi Hidhni në flokë vaj në sasi të mjaftueshme që floku të laget dhe e masazhon flokun për 10 minuta. Lëreni minimumi 30 minuta deri ne 2 ore përpare se ta lani.

Dobite - Vepron në mbajtjen e ngjyrës natyrale të flokut. - Parandalon rënien e flokëve. - Forcon flokun. - Ushqen rrënjën e flokut. - I jep flokut shkëlqim natyral. - Kuron flokun e dëmtuar etj...

Sasia 100 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5