Tact Vaj Eukalipti

SKU: PROD-16634
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

800 L

Përshkrim

Vaj Tact i eukaliptit përdororet per te ulur ënjtjet dhe kunder te ftohtit.

Vaj redukton ënjtjet duke rritur rrjedhjen e gjakut dhe duke relaksuar muskujt e lodhur.

Ai gjithashtu trajton të ftohtin, kollitjen, dhe sëmundje të tjera të frymëmarrjes.

Perdorimi : Aplikojeni vajin në vendin e prekur mesatatarish dy herë në ditë.

Kujdes: Mos e përdorni vajin e eukaliptit ne vende të prera apo lëkurë te lënduar.

Sasia 60 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5