Orchid Krem Profesional per fytyre te yndyrshme

SKU: PROD-16587
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Day Cream with Sea Weeds ka nje perberje unike te bute e te pasur, e cila deporton ne lekure duke mos lene gjurme yndyrne pas perdorimit. Formula me barishte deti perthith yndyrnen qe eshte prodhuar nga lekura dhe jep nje ndjesi rehatie dhe pastertie. Kombinimi midis vitamines E dhe ekstrakteve te barishteve te detit e mban lekuren te bute, te lemuar dhe te re. Ky eshte nje krem profesional dhe origjinal i firmes Orchid i shoqeruar me pullen e sigurise. Kremi eshte i shoqeruar edhe me fleten e perdorimit....
Disponueshmëria:

0 në magazinë

800 L

Përshkrim

Day Cream with Sea Weeds ka nje perberje unike te bute e te pasur, e cila deporton ne lekure duke mos lene gjurme yndyrne pas perdorimit. Formula me barishte deti perthith yndyrnen qe eshte prodhuar nga lekura dhe jep nje ndjesi rehatie dhe pastertie. Kombinimi midis vitamines E dhe ekstrakteve te barishteve te detit e mban lekuren te bute, te lemuar dhe te re. Ky eshte nje krem profesional dhe origjinal i firmes Orchid i shoqeruar me pullen e sigurise. Kremi eshte i shoqeruar edhe me fleten e perdorimit.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5