Nitro Canada Snail Sunblock Cream UV 60

SKU: PROD-16729
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

800 L

Përshkrim

Krem me mukusin e kermillit. Mbrojtes nga rrezet e demshme te diellit UVA DHE UVB me faktor mbrojtes 60 SPF - UV60 . Pastrues dhe mbrojtes nga shenjat e diellit. Gjithashtu hidraturs dhe zbardhues per lekuren tuaj.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5