Maske Argani

SKU: PROD-16733
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Maska me Argan HAMED SALOON Maska me argan fytyrën HAMED SALOON është një maskë intensive që realizon një pastrim dhe zbardhje të shpejtë. Ajo ju “dhuron” një lëkurë të pastër, të freskët dhe të balancuar. Formula e saj unike përmban ekstrakte frutash të cilat butësisht pastrojnë shtresat e lëkurës pa asnjë efekt anësor. Ajo ka këto efekte: 1. Zhduk shenjat e mbetura nga aknet. 2. Redukton rrudhat. 3. Largon njollat dhe pikat e zeza në fytyrë. 4. Hidraton fytyrën. 5. E zbut dhe i jep elasticitet lëkurës. 6. Realizon pastrimin e thellë të lëkurës. 7. Rinovon qelizat e lëkurës. 8. Minimizon poret. 9. Largon yndyrën. Përdorimi: Aplikoni masken me majë të gishtave në fytyrë dhe qafë. Lereni derisa te thahet pastaj shplajeni mirë me ujë. Për rezultate të menjehershme dhe të dukshme, përdoreni dy herë në javë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5