Locioni i trupit me Qumeshtin e Gomarices

SKU: PROD-20137
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Locion Zbardhues për përkujdesje ditore të Lëkurës me Qumështin Natyral të Gomaricës.

Locioni i trupit me Qumeshtin e Gomarices ka veti hidratuese dhe ushqyese për lëkurën.

Përdorimi i rregullt e bën lëkurën të lëmuar, kadife dhe të fortë.

Locioni zvogëlon thatësinë në lëkurë, ka një ndikim pozitiv në pas ekspozimit të gjatë në diell.

Përmban përbërës të veçantë dhe japin një efekt të mirë antioksidues, zvogëlojnë rrudhat në lëkurë, gjithashtu rrisin shumë tonin e lëkurës dhe eliminojnë zbehjen e tij.

Locioni absorbohet në mënyrë të përkryer nga lëkura.

500 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5