Maske me argjilë të pastër me Qumeshtin e Gomarices

SKU: PROD-20138
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Maske me argjilë të pastër me Qumeshtin e Gomarices

Maskë fytyre me argjilë të pastër për të detoksifikuar dhe pastruar lëkurën tuaj.

Kjo maskë e pastër balte për fytyrën ka një cilësi kremoze dhe detoksifikon sipërfaqen e lëkurës duke pastruar thellësisht në poret e lekures, 

duke e lënë lëkurën të duket e paster, e qarte dhe e zbukuruar duke mos e lene te thatë atë.

Përdoreni atë për rutinën më të mirë të kujdesit të lëkurës.

Perdorimi: Aplikoni nje shtrese te holle ne te gjith fytyrën tuaj 2-3 here ne jave.

Mbajeni per rreth 10-15 minuta. Me pas shpelani fytyren me uje te paster dhe te rrjedhshem.

Shmangni aplikimin ne zonen e syve dhe te buzeve.

500 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5