YC Scrub për fytyrën me mjalt dhe qumësht

SKU: PROD-20151
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

300 Në Stok

700 L

Përshkrim

Scrub për fytyrën me qumësht blete

Scrubi për fytyrën me qumësht dhe mjalt ka një formulë që përmban:

- rruaza shumë të vogla që heqin butësisht qelizat e vdekura nga lëkura,

- Acid glikolik që ndihmon në peeling-in e shtresave të vjetra të lëkurës,

- AHA për të zbukuruar çehren e lekurës dhe për të ndihmuar në zbardhimin e lekurës.

Ky scrub ndihmon në:

- eksfoljimin e lëkurës,

- largon papastërtitë, vajin e tepërt dhe qelizat e vdekura që mund të shëndërrohen në pika të zeza,

- detoksikimin e lëkurës,

- zbardhimin natyral të lëkurës,

- e lë lëkurën të butë dhe të shëndetshme,

- Eleminon njollat e errëta dhe kafe.

Për të gjitha llojet e lëkurave.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5