Uje Trendafili - Damascus Rose Water 100ml

SKU: PROD-24944
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

800 L

Përshkrim

Uje Trendafili - Damascus Rose Water

Uji i Trendafilit eshte shume i  dobishem dhe i kendshem ne perkujdesjen per lekuren. 

E mban lekuren e fytyres dhe te trupit tuaj te shendetshem, te hidratuar dhe me nje arome trendafili te mrekullueshme. 

Pastron, Zbut, rifreskon dhe aromatizon lekuren tuaj.

Mund te perdoret si tonifikues per lekuren ne cdo moment te dites.

  • Ideal per pastrimin e fytyres nga makiazhi
  • Nuk permban Alkol
  • Ndihmon ne terheqjen e lekures.
  • Parandalon shfaqjen e rrudhave te parakohshme.
  • Ndihmon ne pastrimin e thelle te lekures.
  • Ndihmon ne zbutjen dhe zbardhimin e lekures.
  • Mbron lekuren nga mikrobet dhe sherben per pastrimin e makeup-it.
  • Mund te perdoret ne maskat kozmetike.
  • Ndihmon ne largimin e rratheve te zinj, fryrjen dhe irritimin e syve duke e vendosur si komprese poshte syve.
  • Mund te perdoret dhe si gargarë për infeksionet orale dhe mukozat e fytit.

 

 

Sasia: 100ml 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5