Lepares Scalp & Hair Repair Shampo

SKU: PROD-20545
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

1,200 L

Përshkrim

LEPARES Shampo Argani për kujdesin e Skalpit dhe riparimin e flokëve te demtuar

Multivitamina (biotina, A, E, F) dhe keratina në përmbajtjen e saj riparojnë flokët e dëmtuar.

Ndihmon për të pasur flokë më të fortë dhe më të shëndetshëm.

Kontribuon në butësinë dhe butësinë e flokëve që nga përdorimi i parë me substanca aktive që mbështesin shëndetin dhe gjallërinë e flokëve. Përbërësit bimorë dhe natyralë si ekstrakti i gështenjës në vajin e arganit ushqejnë flokët dhe ndihmojnë në parandalimin e rënies së flokëve. Sulfatet, Parabenet, Dyes Maddy dhe Ermise

Lepares Scalp & Hair Repair Shampo për kujdesin e flokëve me vaj argani për flokë të thatë dhe të dëmtuar!

 

Shampo për kujdesin e flokëve Lepares për Scalp & HairRepair me vaj Argani riparon flokët e dëmtuar me multivitamina dhe keratinën e saj.

Ju ndihmon të keni flokë më të fortë dhe më të shëndetshëm.

Duke depërtuar në lëkurën e kokës, ai zbut, rigjallëron dhe riparon flokët tuaj me përbërësit aktivë që përmban.

Me përbërës natyralë dhe bimorë si vaji i arganit dhe gështenja e kalit, ushqen flokët dhe parandalon rënien e tyre.

PËRBËRËSIT:

Shampo për kujdesin e flokëve me vaj Argani Lepares për kujdesin e kokës dhe flokëve me biotinë, vitamina A, E dhe F ushqen flokët dhe i bën të duken të përsosur.

Ndihmon për të mbajtur flokët të lagësht dhe të shëndetshëm me vitaminat A, E dhe F që përmban. Parandalon që flokët të duken të ashpër, të thatë dhe të çrregullt.

Me biotinën që përmban, ai bën që fibrat e flokëve të rriten dhe forcohen dhe parandalon që flokët tuaj të thyhen.

Me vajin e arganit dhe keratinën në të, ai riparon dhe kujdeset për flokët tuaj, të cilët janë të konsumuar dhe të zbehur nga bojërat dhe kimikatet, i jep flokëve një pamje të ndritshme dhe më të plotë, i trash fijet e holluara të flokëve, ndalon thyerjen dhe thyerjen në flokët dhe ndihmon që flokët të rriten të shëndetshëm.

Paketim 250 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5