Orchid

Orchid Scrub Cream

0nga 5
(0)
 • Ndersa lekura juaj kalon proceset e saj natyrale te rigjenerimit, qelizat e vdekura dhe papastertit akumulohen dhe mbulojne shtresat e fresketa te lekures. Scrub Cream zhbllokon poret, largon pikat e...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Orchid Profesional Krem Kunder Strijeve

0nga 5
(0)
 • Krem per heqjen e shenjave nga hapja e lekures Scar & Chaps Removing Cream permban ekstrakt trangulli qe tendos lekuren, ndersa ekstraktet e tjera bimore dhe vajrat natyrale e mbajne lekuren te bu...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Set Profesional Orchid Kunder Akneve

0nga 5
(0)
 • Kujdes Profesional nga Produkte Natyrale1- Krem kunder Akneve2- Xhel pastrues per fytyren3- Sapune anti Akne per Lekure Normale ose te YndyrshmeKy eshte nje set profesional dhe origjinal i firmes Orch...
Disponueshmëria:

500Në Stok

2,300 L 2,700 L Shto në shportë

Orchid Krem mbrojtes dhe zbardhues SPF 30

0nga 5
(0)
 • Orchid Whitening Cream with Sun-rays Protection (Krem zbardhues Orkid me mbrojtje ndaj diellit) Uva/uvb spf 30 plus Formula e këtij kremi përmban vitaminë E dhe siguron një mbrojtje efikase ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Orchid All day protection cream SPF 45

0nga 5
(0)
 • All day protection cream Anti Solar eshte i formuluar me vitamine E dhe me nje spekter te gjere mbrojtjeje nga rrezet e diellit. Mbronn lekuren tuaj gjate dites dhe e hidraton ate duke i dhenne nje p...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Orchid All day protection cream SPF 60

0nga 5
(0)
 • Orchid All day protection cream Anti Solar eshte i formuluar me vitamine E dhe me nje spekter te gjere mbrojtjeje nga rrezet e diellit. Mbronn lekuren tuaj gjate dites dhe e hidraton ate duke i dhen...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,300 L Shto në shportë

Serum Orchid per Floket

0nga 5
(0)
 • Serumi me ekstraktet e bishtit te kalit dhe ginsengut ka ne permbajtje formule speciale, e cila i dedikohet flokeve te thate, te demtuar dhe te brishte. Gjithashtu promovon rritjen e flokeve dhe i be...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Orchid Krem Mbrojtës SPF 30

0nga 5
(0)
 • Orchid All Day Protection Cream (Krem Orkid Mbrojtës gjatë gjithë ditës) Spf 30 Uva/uvb 50 ml Ky krem është formuluar me vitaminë E dhe ka një spektër t...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Krem Orchid per Floket

0nga 5
(0)
 • Kremi me ekstraktet e bishtit te kalit dhe ginsengut ka ne permbajtje formule speciale, e cila i dedikohet flokeve te thate, te demtuar dhe te brishte. Gjithashtu promovon rritjen e flokeve dhe i ben...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Orchid Professional Breast Firming Cream

0nga 5
(0)
 • Orchid Professional Breast firming Cream (Krem Orkid për forcimin e gjoksit) Natyral 100 % Orchid Professional Breast firming Cream përmban substanca natyrale bimore efektive n&e...
Disponueshmëria:

50Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Krem Orchid Spf 50

0nga 5
(0)
 • Krem profesional per forcimin e lekures dhe mbrojte spf 50 Mbrojtes Profesional per Lekuren e Fytyres tuaj Kremi Orchid eshte pjese e nje formule kunder renies dhe plakjes se lekures Kjo formule ju...
Disponueshmëria:

500Në Stok

2,000 L Shto në shportë

Orchid Professional Krem për Carjet e Këmbëve

0nga 5
(0)
 • Orchid Professional Chapped Feet Cream (Krem Profesional Orkid për çarjet e këmbëve) 75 ml Orchid Chapped Feet Cream parandalon dehidratimin, siguron parandalim aktiv t&eu...
Disponueshmëria:

0Në Stok

500 L Shto në shportë

Orchid Professional - Krem Deodorant

0nga 5
(0)
 • Orchid Professional Deodorant Cream (Krem Orkid Deodorant) Efekt që zgjat Ekstrakte natyrale bimësh 30 ml Orchid Deodorant Cream ka efekt që zgjat dhe përshtatet mirë m...
Disponueshmëria:

0Në Stok

500 L Shto në shportë

Orchid Profesional Krem Tendoses dhe Konturues

0nga 5
(0)
 • Orchid Tightening and Contouring (Orkid tendosës dhe konturues) Krem anti-stres për lëkurë të lodhur Profesional 50 ml Orchid Tightening and Contouring është pjes&e...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,800 L Shto në shportë

Orchid Hand Care Cream

0nga 5
(0)
 • Orchid Hand Care Cream (Krem Duarsh Orkid) 75 ml Orchid Hand Care Cream në sajë të natyrës së tij të lehtë është i përshtatshëm për t&...
Disponueshmëria:

0Në Stok

500 L Shto në shportë

Orchid Professional Xhel Sysh Rigjallërues

0nga 5
(0)
 • Orchid Professional Revitalizing Eye Gel With Vitamin E (Xhel sysh Orkid rigjallëruese me vitaminë E) Forcon dhe hidraton zonat delikate të syrit gjatë gjithë ditë...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Orchid Professional Krem Anti Acne

0nga 5
(0)
 • Orchid Professional Anti-Acne Cream (Krem Orkid Kundër Puçrrave) Ky krem përmban ekstrakte bimore efektive në eliminimin e plagëve të puçrrave dhe në ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Shampo Orchid Keratine me Ekstrakte te bimes se Bishtit te Kalit dhe Ginseng

0nga 5
(0)
 • Shampo Orchid nga Produkte Natyrale Me Horsetail ,Ginseng dhe Keratine Nëse keni rënie floku, flokë me thinja, flokë të brishtë, flokë të thatë, flok&eum...
Disponueshmëria:

1500Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakt Kamomili per Flok te Yndyrshem

0nga 5
(0)
 • Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakt Kamomili per Flok te Yndyrshem Performanca e nje shampo per te patur pastrim shkelqim dhe butesi vjen si pasoj e shteses se ekstraktit te kamomilit, i cili ruan nje ...
Disponueshmëria:

150Në Stok

1,200 L Shto në shportë

Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Mjalti per Flok te Thate

0nga 5
(0)
 • Shampo Orchid Kreatin me Ekstrakte Mjalti per Flok te Thate Kujdes intensiv per Rigjallerimin e flokeve dhe rikthimin e elasticitetit Keshillohet te perdoret rregullisht Kjo shampo normalizon PH Pe...
Disponueshmëria:

150Në Stok

1,200 L Shto në shportë