PN

Olife - Shpëlarës dhe Qetësues për Gojën

0nga 5
(0)
 • Shpëlarës goje me bazë OLIVUM®, pa alkool. Shpëlarës goje qetësues, pa alkool siguron higjienën e duhur orale, për përdorim të përditshë...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,800 L Shto në shportë

Krem per Mbulimin e Thinjave

0nga 5
(0)
 • Krem Kundër thinjave për Femra dhe Meshkuj Sekreti i MAGIC MIX Cream Kremi i flokëve Restoria Cream në mënyrë graduale dhe të kujdesshme, u jep ngjyrë thinjav...
Disponueshmëria:

50Në Stok

1,500 L Shto në shportë

PN Vaj Organik Arre Kokosi 250 ml

0nga 5
(0)
 • PN Vaj Organik Arre Kokosi 250 ml Vaji i arrës së kokosit përdoret në pjesën më të madhe të rasteve për përdorim të jashtëm për forcim...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,800 L Shto në shportë

PN Vaj Organik Arre Kokosi 125 ml

0nga 5
(0)
 • Përmbledhje: Vaji i arrës së kokosit përdoret në pjesën më të madhe të rasteve për përdorim të jashtëm për forcimin e flokëve...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

PN Organic Black Seed Oil 125 ml

0nga 5
(0)
 • Vaj Organik i Farës së Zezë - Suporti Natyral per Imunitetin e trupit Tuaj Vaj Organik i Farës së Zezë është përgatitur me metodën e ftohtë dhe ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Oferta PN Immun Set

0nga 5
(0)
 • Oferta Immun Set: Vaj Organik PN + PN Mjalt Organik nga Lulja e Fares se Zeze + Propolis Blete  1 - PN Organic Black Seed Oil 125 ml Vaj Organik i Farës së Zezë është p...
Disponueshmëria:

100Në Stok

3,500 L Shto në shportë

Pluhuri i Kistit Indian PN

0nga 5
(0)
 • Pluhuri i Kistit Indian nga Produkte Natyrale Eshte nje bime mjekesore qe ka perfitime te medha per grate ku dobite me te rendesishme jane per shtatzenine dhe trajtimin e problemeve te vezoreve polic...
Disponueshmëria:

250Në Stok

600 L Shto në shportë

Vaji PN Organik i Castorit 125ml

0nga 5
(0)
 • Vaji PN Organik i Castorit  125 ml Vaji Castori sipas shumë mjekëve është mrekulli shëndetësore.   -Forcon sistemin imunitar, -Shëron Skleroz...
Disponueshmëria:

1000Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Vaj PN Organik i Arganit 125ml

0nga 5
(0)
 • Vaj PN Organik i Arganit 125ml   Vaj i Arganit është bërë i famshëm që kur përfitimet shëndetësore të ofruara nga ky vaj “mrekullib...
Disponueshmëria:

800Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Vaj Qershise se Eger nga Tact

0nga 5
(0)
 • Qershia e egër është pemë e njohur e cila rritet në vendet e ftohta dhe majat e maleve. Gjethet i ka me erë të mirë dhe shije të hidhur. I lëshon ko...
Disponueshmëria:

0Në Stok

800 L Shto në shportë

Immun Set + Propolis Dhurate

0nga 5
(0)
 • Immun Set + Propolis Dhurate 1 - PN Organic Black Seed Oil 125 ml Vaj Organik i Farës së Zezë është përgatitur me metodën e ftohtë dhe sipas kushteve të ...
Disponueshmëria:

500Në Stok

3,000 L Shto në shportë

Fit & Detox Time + Vaj Organik Bajame Dhurate

0nga 5
(0)
 • 1- FitTime Slimming   Ndihmon në djegien e dhjamit me përmbajtjene tij të vecantë, ndërkohë ju mundëson të jeni energjik pasi përmban ginseng dhe fa...
Disponueshmëria:

500Në Stok

3,000 L Shto në shportë

PN Organic Oil Set + Shampo Dhurate

0nga 5
(0)
 • 1. Vaji PN organik i arrës së kokosit  Përdoret në pjesën më të madhe të rasteve për përdorim të jashtëm për forcimin e flokë...
Disponueshmëria:

500Në Stok

3,000 L Shto në shportë

PN Mjalt Organik nga Lulja e Farës së Zezë

0nga 5
(0)
 •     PN Black Seed Honey, Mjalt Organik nga Lulja e Farës së Zezë, është mjalt natyral dhe organik, ku aroma dhe shija e Farave të Zeza mund të zb...
Disponueshmëria:

500Në Stok

2,000 L Shto në shportë

Xhel dhe dyll për flokët

0nga 5
(0)
 • Xhel dhe dyll për flokët Ky xhel është një formulim i fuqishëm që ju lejon të modeloni flokët në formën që ju dëshironi.  Më...
Disponueshmëria:

300Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Xhel dhe dyll për flokët

0nga 5
(0)
 • Xhel dhe dyll për flokët Ky xhel është një formulim i fuqishëm që ju lejon të modeloni flokët në formën që ju dëshironi.  Më...
Disponueshmëria:

300Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Vaji PN Organik i Farave të Kungullit 125 ml

0nga 5
(0)
 • Përse duhet të përdorim Vajin PN të Farave të Kungullit??? Eshtë preparat 100% natyral, i cili ekstraktohet nga farat e kungullit sipas metodave teknike më të ...
Disponueshmëria:

0Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Krem me Vitamine E + Vaj Argani & Vaj Bajamesh

0nga 5
(0)
 • Phenomenal Krem me Vitamine E + Vaj Argani & Vaj Bajamesh  Për Kujdesin e përditshëm të duarve dhe trupit tuaj.   I përshtatshëm për lëku...
Disponueshmëria:

500Në Stok

1,000 L Shto në shportë

Vaji PN Organik i Bajamaes se Embel 30 ml

0nga 5
(0)
 • Vaji PN Organik i Bajamaes se Embel 30 ml Zbuloni Dobite dhe Permbajtjen e Vecante te Vajit PN Organik te Bajames se Embel • Vaj i bajames së ëmbël është i dobishë...
Disponueshmëria:

0Në Stok

500 L Shto në shportë

Vaji Esencial i Eukaliptit 10 ml

0nga 5
(0)
 •   Disa prej vlerave më të mira shëndetësore të eukaliptit përfshijnë: përmirësimin e sistemit të frymëmarrjes, forcimin e imunitetit, uljen...
Disponueshmëria:

100Në Stok

1,000 L Shto në shportë