Facial Milk Emulsion

SKU: PROD-16614
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Qumeshti per Fytyren me Kolagjen dhe Proteinen e Qumeshtit vjen tek ju nga Produkte Natyrale Facial Milk Emulsion: Eshte nje locion zbardhues kompleks, i cili i mundeson hidratim lekures se dehidratuar. Pas perdorimit do te keni nje lekure te Lemuar, te Bute dhe Elastike. Masazhoni fytyren me locionin, Keshillohet te perdoret mengjes dhe mbremje

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5