Kapsulat me Vaj te Farave te Rrushit

SKU: PROD-18435
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

5000 Në Stok

1,200 L

Përshkrim

Kapsulat Xhelatinore Phenomenal me Vaj te Farave te Rrushit nga Produkte Natyrale

Suporton shendetin e zemres dhe qarkullimin e gjakut si dhe Collagenin dhe metabolizmin e trupit.
Kapsula 500mg

Ky produkt permban vaj natyral dhe te shendetshem.
Shtrydhur me metoden e ftohte, i pa rafinuar dhe perpunuar. i pasur me vitamina dhe minerale. 
Suporton shendetin kardiovaskular dhe te qarkullimit te gjakut.
Forcon venat e gjakut.
Parandalon trompozen koronare, inflamacionet dhe ul presionin e gjakut.
Redukton kolestrolin dhe trigliceridet.

Te rriturit ta perdorin 2-3 heren ne dite pas vaktit te ushimit.
Kujdes: Per grate shtatezana nuk lejohet perdorimi pa rekomandimin e mekut.

iso: 9001
iso: 22000
Standardet e PMP

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5