Laser White Scrub per Fytyren dhe Trupin me Limon dhe Mjalt

SKU: PROD-18500
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

1000 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Scrub me Ekstraktet e Limonit dhe Mjaltit nga Produkte Natyrale Scrub per Fytyren dhe Trupin Largon Yndyrnen e tepert nga Lekura Largon Pikat e Zeza Zbut Lekuren Largon Qelizat e vdekura te Lekures Zbardh Lekuren

Sasia: 400ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5