Kremi Inovativ me Qumeshtin e Gomarices

SKU: PROD-20136
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Kremi Inovativ me Qumeshtin e Gomarices (Donkey Milk Renewal) është një përzierje holistike e vitaminave të ndryshme, 

acideve yndyrore dhe proteinave, te cilat ofronjnë një zgjidhje për një mori problemesh të lëkurës. 

Vitaminat A, D dhe C mbrojnë, plus shërojnë lëkurën nga probleme të tilla si plakja e parakohshme, 

pigmenti ose ngjyra e pabarabartë, lëkurën e thatë dhe aknet. 

Kolagjeni ndihmon me rinovimin e qelizave dhe ju lë një lëkurë më të re dhe më të ndritshme.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5