Scrub per Fytyren dhe Trupin me Qumeshtin e Gomarices

SKU: PROD-20139
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Scrub per Fytyren dhe Trupin me Qumeshtin e Gomarices

Largon papastërtitë në lëkurë

Largon yndyrnat e tepërta në lëkurë

Heq pikat e zeza në lëkurë

Zbukuron lëkurën çdo ditë

Eksfoloni, pastroni dhe rinovoni lëkurën tuaj me pastrimin unik dhe të shkëlqyer të fytyrës.

Kjo formulë e avancuar është krijuar posaçërisht për të gjitha llojet e lëkurës, duke përdorur një përzierje natyrale dhe unike të ekstrakteve natyrore dhe organike.

500 gr

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5