Krem Flokësh me Vaj Argani

SKU: PROD-20144
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Krem flokësh me vaj argani

Kremi i flokëve me vaj argani është i formuluar posaçërisht për të ushqyer flokët dhe skalpin e kokës.

Një përzierje speciale e vajit të certifikuar të Arganit të pasur me anti-oksidantë dhe tokoferole të cilat ndihmojnë në riparimit e dëmtimeve që ambienti u shkakton flokëve tuaj. 

Ky produkt është i formuluar që t’i bëjë flokët e ngatërruar më të menaxhueshëm, i forcon dhe i riparon duke reduktuar majat e ndara të flokëve.

Përdorimi: Aplikoje produktin me pëllëmbët e duarve dhe masazhoji komplet flokët.

Aplikohet në flokë të thatë për stilimin e flokëve, ose aplikohet në flokë të lagët për flokët e çrregullt.

Kujdes: Ky krem është vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë, në rast se produkti bie në kontakt me sytë shpërlajini mirë me ujë.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5